Carskaja Zlatá 6L

 
 
Eshop > Darčekové balenia > Carskaja Zlatá 6L
 

Carskaja Zlatá 6L

Kúpou produktu získate 309 kreditov na ďalší nákup.
Kategória:Darčekové balenia
Dodacia lehota
Na sklade: 900
Dodacia lehota: Skladom | Dovoz do 48h | Osobne do 4 - 24h
Carskaja Zlatá 6.00L, 40%, Rusko
Ušetríte: - 14 % Bežná cena: 300,00 € bez DPH
360,00 € s DPH
Vaša cena: 258,25 € bez DPH
309,90 € s DPH

Popis produktu

Carskaja Zlatá vodka „CARSKAja zolotaja“ je označenie skvelej vodky z kolekcie spoločnosti LADOGA Holding. Bola vyrobená na počesť tristoročného jubilea Petrohradu a spoločne s vodkou Carskaja PREMIUM a super prémiovou vodkou Carskoe Selo tvorí exkluzívnu kolekciu prémiových vodiek „Carskaja vodka“, určenú pre náročných spotrebiteľov. Unikátne chuťové vlastnosti vodiek z tejto kolekcie boli dlhé roky oceňované elitou ruského národa – reprezentantmi dynastie Romanovcov a ich hostí z radov ruskej šľachty. Carskaja Zlatá vodka bola v dobe svojho vzniku určená výlučne pre bujaré cárske slávnosti, preto bola jej receptúra vyvinutá s dôrazom na najvyššiu možnú kvalitu, jemnosť a lahodnú chuť. Pri jej výrobe je používaná špeciálne upravená voda z Ladožského jazera a najkvalitnejšie prírodné ingrediencie. Lipový med a lipové kvety pridávajú tejto vodke jemnú a lahodnú chuť a vôňu. Naviac, filtrácia skrz zlaté filtre významne vylepšuje kvalitu i chuť Carskaje Zlatej vodky. Taktiež tvar fľaše dokonale dokresľuje charakter tohoto výnimočného nápoja. Fľaša je vyrobená z výberového matného skla, ktoré je zdobené zlatom. Motívy dobových rytín z obdobia vlády cára Petra Veľkého sú doplnené vyobrazením panorámy severnej časti hlavného mesta Petrohradu.

Ladoga Group

Ladoga Group je jedným z najväčších producentov vodky v Rusku. Ladožská destiléria je vybavená piatimi stáčacímí linkami s produkčnou kapacitou 4,5 milióna dl ročne. Pri výrobnom procese sa používa 12 stupňov filtrácie cez viacstupňový filtračný systém vrátane uhlia, bariér, kremeňa a membránových filtrov.

Ladoga je absolútnym ruským lídrom v produkcii vo svojom obore a jeden z hlavných výrobcov prémiových a superprémiových destilátov. Excelentná kvalita produktov Ladoga bola opakovane uznaná najvyššími oceneniami na prestížnych ruských a medzinárodných súťažiach, ochutnávkach a výstavách.