Baron Hildprandt Slivovica 0.70L

 
 
Eshop > Destiláty a Liehoviny > Baron Hildprandt Slivovica 0.70L
 

Baron Hildprandt Slivovica 0.70L

Kúpou produktu získate 16 kreditov na ďalší nákup.
Kategória:Destiláty a Liehoviny
Dodacia lehota
Na sklade: 3
Dodacia lehota: Centrálny sklad
Baron Hildprandt Slivovice 0.70L, 42.5%, Česká Republika
Ušetríte: - 26 % Bežná cena: 18,25 € bez DPH
21,90 € s DPH
Vaša cena: 13,50 € bez DPH
16,20 € s DPH

Popis produktu

Prvotriedna slivovica z ovocia z južných Čiech. Vďaka unikátnej 4-násobnej destilácii je získaný ultra jemný a čistý destilát, ktorý zreje 1 rok v smaltovaných tankoch. Vychutnajte si jemnú a delikátnu slivovicu od zámockej pálenice Blatná.

Vyrobené z ovocia z južných Čiech. Jednotlivé odrody starostlivo vyberáme pre dosiahnutie výnimočnej a vyváženej chuti. Destiluje 4-krát pre získanie maximálnej čistoty a jemnosti destilátu. Destilát následne zreje 1-rok v smaltovaných tankoch pre zachovanie pravej ovocnej chuti. Výsledkom je typický juhočeský destilát s jemným charakterom.

Baron Hildprandt

Keď barón František Hildprandt zakladal v roku 1885 zámockú pálenicu priamo oproti svojmu vodnému zámku v Blatnej, iste netušil, že nasledujúcich viac ako sto rokov jeho rod vyženie z Čiech až do Etiópie a zložitou cestou zase späť. Dnes už opäť zámocká pálenica dáva slávu ovocným destilátom, v ktorých sa pri starení v dubových sudoch stretáva výnimočná kvalita juhočeského ovocia s jedinečnou rodinnou tradíciou. Výsledkom je čisto prírodný špecialita s rafinovanou ovocnou chuťou i vôňou a aristokraticky jemným charakterom.Špecialita z kvalitného ovocia z južných Čiech sa vyrába v historickej pálenici v Blatné pod dohľadom majstra destilatéra Václava Šitnera. Inšpiráciou pre jej vznik je pôvodná receptúra z čias založenia liehovaru Františkom Hildprandtem. Destilát vyzrieval v dubových sudoch po dobu minimálne 1 roka. Vyznačuje sa harmonickou, ovocnou a ľahko sladkastou chuťou.