BioNature Zelená káva mletá 500g

 
 
Eshop > Nealko a pochutiny > Káva a Čaj > BioNature Zelená káva mletá 500g
 

BioNature Zelená káva mletá 500g

Kúpou produktu získate 9 kreditov na ďalší nákup.
Kategória:Káva a Čaj
Výrobca:Bionature
Dodacia lehota
Na sklade: 903
Dodacia lehota: Skladom | Dovoz do 48h | Osobne do 4 - 24h
BioNature Zelená káva mletá 500g
Ušetríte: - 34 % Bežná cena: 12,50 € bez DPH
15,00 € s DPH
Vaša cena: 8,25 € bez DPH
9,90 € s DPH

Popis produktu

Zelená káva, produkt na chudnutie známy aj z televízie, vám v kombinácii s pohybom a zdravým jedlom prinesie naozaj nečakané výsledky vo vašom snažení schudnúť. Mletá alebo zrnková zelená káva - začnite deň nápojom, s ktorým schudnete zdravo a bez jo-jo efektu.

Vaša váha nie je úplne ideálna napriek tomu, že sa snažíte zdravo stravovať a cvičiť? Vychádzajú všetky vaše snahy o schudnutie nazmar? Máme pre vás riešenie! Začnite deň nápojom, s ktorým schudnete zdravo a bez jo-jo efektu.

Výťažok zelenej kávy obsahuje kyselinu chlorogénovú, ktorá sa stráca sa pri výrobe tradičnej kávy opražením zŕn pri vysokej teplote. Kyselina chlorogénová pôsobí ako silný antioxidant úspešne bojujúci vo vašom snažení schudnúť. Produkt obsahuje tiež kyselinu kávovú, veľmi dobre známu pre jej antioxidačný účinok. Práve tieto látky robia z Green Coffee zázračný produkt na chudnutie, ktorý by nemal chýbať vo vašej diéte.

Zloženie: zelená káva Santos (mletá alebo zrnková)
Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 4-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Bionature

Bionature je exkluzívna značka výživových doplnkov vyrobených výlučne na prírodnej báze. Vyhľadávame pre vás tie najkvalitnejšie, výlučne prírodné superpotraviny organického pôvodu a prinášame vám ich za najlepšie ceny.

Žijeme len raz a preto veríme, že si vaše telo zaslúži len to najlepšie. Preto majú naše produkty organický pôvod a neobsahujú žiadne syntentické aditíva. Dodávateľov si starostlivo vyberáme spomedzi výrobcov a farmárov na celom svete a rovnako dbáme na to, aby sme vám ponúkali suroviny bohaté na vitamíny a minerály prospešné pre vaše telo. A to všetko za ceny, ktoré si môže každý dovoliť.