KOLESO ŠŤASTIA - A HNEĎ JE NÁKUP PRíJEMNEJŠÍ

 
 
ESHOP > KOLESO ŠŤASTIA
 

KOLESO ŠŤASTIA - A HNEĎ JE NÁKUP PRÍJEMNEJŠÍ

 

Važení zákazníci,
prinášame Vám ďaľší spôsob, ako si spríjemniť nákup. Zatočte si kolesom šťastia a získajte dodatočnú zľavu na celú Vašu dnešnú objednávku. Ak sa to dnes nepodarí, nič sa nedeje, lebo už na ďaľší deň budete môcť točiť opäť.

Prajeme Vám šťastnú ruku a príjemný nákup.

 

Špecifikácia výhier a ostatných polí Kolesa šťastia

  • Percentuálna zľava - V prípade, že budete mať šťastie a koleso sa Vám zastaví na percentuálnej výhre, bude Vám na email, ktorý ste zadali, zaslaný zľavový kód, ktorý môžete zadať počas objednávky v nákupnom košíku. Suma objednávky Vám bude následne znížená o percentuálnu hodnotu, ktorú ste si vytočili.
  • Opakovaný pokus - Hlavu hore! Zatiaľ ste nevyhrali, ale ani neprehrali. Využite ponúknutú možnosť a roztočte koleso šťastia znovu.
  • Žiadna výhra - Ľutujeme, dnes to nevyšlo. Nenechajte sa odradiť, a využite naše akcie na množstvo produktov. Koleso šťastia nekončí, a Vy budete mať určite viac šťastia nabudúce.

 

V prípade, že máte ku hre, alebo k výhram otázky, neváhajte nás kontaktovať na info@bottles.sk alebo telefonicky na telefónnom čísle 0903 228 778.

 
 
 

Čo by ste o rume mali vedieť alebo aspoň tušiť

Rum s jeho bohatou históriou a jemným, sladkým chuťovým profilom, je jedinečný a nadčasový nápoj. A tak sme cítili potrebu povedať Vám o ňom viac. A ako to urobiť lepšie, ako Vám ponúknuť zopár menej známych faktov o tomto lahodnom alkoholickom nápoji...

Niečo z  histórie

História pravého rumu siaha až do staroveku. Archeológovia sa domnievajú, že prototyp tohto destilátu bol známy už v starej Číne a Indii. Rum aký poznáme dnes vznikol v 17. storočí, keď čierni otroci na karibských trstinových plantážach zistili, že melasu - vedľajší produkt pri výrobe cukru z cukrovej trstiny – môžu prekvasiť na alkohol.

Čítať viac

Vyhrajte klenot vo fľaši v hodnote 4.500,- € za objednávku nad 45,- €

Vážení zákazníci,

náš generálny riaditeľ sa zbláznil! Na pravidelný ranný míting dorazil v super vianočnej nálade a mimo iného nám oznámil, že jednému z Vás darujeme Camus Cuvée 5.150 v hodnote 4.500 €. Na nás nechal zverejnenie, kampaň a doladenie podmienok. A samozrejme, spustené to má byť ešte dnes (30.11.2017). Naše pripomienky nezabrali. Dostali sme len odpoveď: "Kľudne tam napíšte, že som sa zbláznil, ale tou fľašou niekoho potešíme! Dajte mi vedieť, kedy budeme žrebovať."

A tak Vám teda oznamujeme, že každý z Vás, ktorý uskutoční objednávku v termíne od 1.12.2017 do 28.2.2018, v celkovej sume nad 45,- €, bude zaradený do žrebovania o Camus Cuvée 5.150.

Čítať viac

Drsný škót je prekvapivo jemný

Spoznal som ho počas predvianočného zhonu v jednej z našich predajní. Tváril sa inak ako páni škóti vznešeného pôvodu, a možno to bola práve jeho inakosť, pre ktorú sa na nás vetrom bičovaný mračil zo spodnej police. Z police, z ktorej som, ak sa nemýlim, odporučil dumajúcim zákazníkom nanajvýš dve fľaše.

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.
 
 
 
 
 
Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Bottles.sk