KOLESO ŠŤASTIA - A HNEĎ JE NÁKUP PRíJEMNEJŠÍ

 
 
ESHOP > KOLESO ŠŤASTIA
 

KOLESO ŠŤASTIA - A HNEĎ JE NÁKUP PRÍJEMNEJŠÍ

 

Važení zákazníci,
prinášame Vám ďaľší spôsob, ako si spríjemniť nákup. Zatočte si kolesom šťastia a získajte dodatočnú zľavu na celú Vašu dnešnú objednávku. Ak sa to dnes nepodarí, nič sa nedeje, lebo už na ďaľší deň budete môcť točiť opäť.

Prajeme Vám šťastnú ruku a príjemný nákup.

 

Špecifikácia výhier a ostatných polí Kolesa šťastia

  • Percentuálna zľava - V prípade, že budete mať šťastie a koleso sa Vám zastaví na percentuálnej výhre, bude Vám na email, ktorý ste zadali, zaslaný zľavový kód, ktorý môžete zadať počas objednávky v nákupnom košíku. Suma objednávky Vám bude následne znížená o percentuálnu hodnotu, ktorú ste si vytočili.
  • Opakovaný pokus - Hlavu hore! Zatiaľ ste nevyhrali, ale ani neprehrali. Využite ponúknutú možnosť a roztočte koleso šťastia znovu.
  • Žiadna výhra - Ľutujeme, dnes to nevyšlo. Nenechajte sa odradiť, a využite naše akcie na množstvo produktov. Koleso šťastia nekončí, a Vy budete mať určite viac šťastia nabudúce.

 

V prípade, že máte ku hre, alebo k výhram otázky, neváhajte nás kontaktovať na info@bottles.sk alebo telefonicky na telefónnom čísle 0903 228 778.

 
 
 

Calvados BOULARD - jeden z najslávnejších francúzskych destilátov

Ak sa vo svete nápojov spomenie Francúzsko väčšine sa vynoria v hlave pojmy ako beaujolais, champagne, cognac, armagnac, a... Calvados. Tento nápoj má korene takmer biblické, totiž vyrába sa z jabĺk a sladké jablko vyhnalo z raja prvého muža a prvú ženu.

Jeden z najslávnejších francúzskych destilátov pochádza z Normandie a pre svoju výnimočnú vôňu a chuť si získal popularitu v celej krajine. Zmienky o jeho výrobe pochádzajú už zo 14. storočia a výrobcovia pálenky z jablkového vína si v 17. storočí v Rouene založili vlastný cech. Nápoj získal názov podľa oblasti, kde mal najväčšiu tradíciu - a keď počas Francúzskej revolúcie časť Normandie nazvali Calvados (1870), tento názov prevzala i lokálna jablčná pálenka, pričom traduje sa, že samotný región dostal názov podľa španielskej bojovej fregaty El Calvador, ktorá v roku 1588 stroskotala na normandskom skalnatom pobreží - miestni tak najskôr hovorili útesu, pri ktorom sa odohrala nehoda, neskôr celému pobrežiu a napokon i celej oblasti.

Čítať viac

Glenfiddich - tradičná ikona s pokrokovým zmýšľaním

Glenfiddich je jedným z troch liehovarov vo vlastníctve Williama Granta, ktoré ležia v relatívnej vzájomnej blízkosti na severe Dufftown, duchovného srdca Speyside. Založil ho v roku 1886 William Grant of Mortlach a momentálne je jedným z troch liehovarov, ktoré plnia whisky do fliaš priamo na mieste a má kotly s celkovou ročnou kapacitou 10 miliónov litrov. Okrem toho necháva Glenfiddich zrieť svoju jednodruhovú (jednosladovú) whisky vo vlastných štyridsiatich troch skladoch s kapacitou 800 000 súdkov. Slad sa kupuje a časť z neho sa skladá zo sladu, ktorý sladovel v susediacom liehovare Balvenie.

Čítať viac

Najúspešnejší luxusný produkt Slovenska vo svete je vodka

Double Cross Vodka sa vyrába v Starej Ľubovni už 7 rokov. Obľúbili si ju aj hviezdy, akými sú Arnold Schwarzenegger, Matt Damon, Ben Affleck, Rory McIlroy, Mark Wahlberg či Wyclef Jean.


V minulom roku sa Double Cross Vodka objavila v klipoch Jennifer Lopez a Trey Songz. Taktiež v populárnych amerických televíznych seriáloch: New Girl, Million Dollar Listing New York a The Real Housewives of New Jersey, vo filmoch Batman vs. Superman, Ironman 3 a v slovenskom filme Kandidát. Ambasádorom vodky je známy celebritný šéfkuchár Ming Tsai, ktorý sa v USA preslávil svojou televíznou reláciou Simply Ming.

Prejsť na produkt Double Cross Vodka na Bottles.sk

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.
 
 
 
 
 
 
Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Bottles.sk