KOLESO ŠŤASTIA - A HNEĎ JE NÁKUP PRíJEMNEJŠÍ

 
 
ESHOP > KOLESO ŠŤASTIA
 

KOLESO ŠŤASTIA - A HNEĎ JE NÁKUP PRÍJEMNEJŠÍ

 

Važení zákazníci,
prinášame Vám ďaľší spôsob, ako si spríjemniť nákup. Zatočte si kolesom šťastia a získajte dodatočnú zľavu na celú Vašu dnešnú objednávku. Ak sa to dnes nepodarí, nič sa nedeje, lebo už na ďaľší deň budete môcť točiť opäť.

Prajeme Vám šťastnú ruku a príjemný nákup.

 

Špecifikácia výhier a ostatných polí Kolesa šťastia

  • Percentuálna zľava - V prípade, že budete mať šťastie a koleso sa Vám zastaví na percentuálnej výhre, bude Vám na email, ktorý ste zadali, zaslaný zľavový kód, ktorý môžete zadať počas objednávky v nákupnom košíku. Suma objednávky Vám bude následne znížená o percentuálnu hodnotu, ktorú ste si vytočili.
  • Opakovaný pokus - Hlavu hore! Zatiaľ ste nevyhrali, ale ani neprehrali. Využite ponúknutú možnosť a roztočte koleso šťastia znovu.
  • Žiadna výhra - Ľutujeme, dnes to nevyšlo. Nenechajte sa odradiť, a využite naše akcie na množstvo produktov. Koleso šťastia nekončí, a Vy budete mať určite viac šťastia nabudúce.

 

V prípade, že máte ku hre, alebo k výhram otázky, neváhajte nás kontaktovať na info@bottles.sk alebo telefonicky na telefónnom čísle 0903 228 778.

 
 
 

Nehrajme sa na skrývačku! Alkohol tu bol, je a bude.

Väčšinu z nás z času na čas ovládne pocit, keď si uvedomí, že doteraz praktikované druhy socializácie mu už prestávajú stačiť a na rad prichádza alkohol, spolu s nekonečnými zásobami zábavných situácií a zážitkov. Okrem skvelého večera však vie priniesť aj menej príjemné ráno, no záleží na každom z nás, či s magickými nápojmi bude vychádzať alebo nie.

Všetci vieme, aký je nezdravý, napriek tomu je pitie na Slovensku takmer národným športom, a to nielen v sociálne nižších vrstvách. Ale nie vždy to tak platí. Možno neuveríte, ale kvalitný alkohol ako dobrá pálenka, whisky alebo gin napomáhajú ako prevencia proti demencii. Samotný alkohol obsahuje veľa minerálov a konkrétne 13 z nich sú práve tie minerály, ktoré ľudské telo potrebuje pre život.

Čítať viac

Čo by ste o rume mali vedieť alebo aspoň tušiť

Rum s jeho bohatou históriou a jemným, sladkým chuťovým profilom, je jedinečný a nadčasový nápoj. A tak sme cítili potrebu povedať Vám o ňom viac. A ako to urobiť lepšie, ako Vám ponúknuť zopár menej známych faktov o tomto lahodnom alkoholickom nápoji...

Niečo z  histórie

História pravého rumu siaha až do staroveku. Archeológovia sa domnievajú, že prototyp tohto destilátu bol známy už v starej Číne a Indii. Rum aký poznáme dnes vznikol v 17. storočí, keď čierni otroci na karibských trstinových plantážach zistili, že melasu - vedľajší produkt pri výrobe cukru z cukrovej trstiny – môžu prekvasiť na alkohol.

Čítať viac

Najúspešnejší luxusný produkt Slovenska vo svete je vodka

Double Cross Vodka sa vyrába v Starej Ľubovni už 7 rokov. Obľúbili si ju aj hviezdy, akými sú Arnold Schwarzenegger, Matt Damon, Ben Affleck, Rory McIlroy, Mark Wahlberg či Wyclef Jean.


V minulom roku sa Double Cross Vodka objavila v klipoch Jennifer Lopez a Trey Songz. Taktiež v populárnych amerických televíznych seriáloch: New Girl, Million Dollar Listing New York a The Real Housewives of New Jersey, vo filmoch Batman vs. Superman, Ironman 3 a v slovenskom filme Kandidát. Ambasádorom vodky je známy celebritný šéfkuchár Ming Tsai, ktorý sa v USA preslávil svojou televíznou reláciou Simply Ming.

Prejsť na produkt Double Cross Vodka na Bottles.sk

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.
 
 
 
 
 
Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Bottles.sk