Braastad XO Superior 0.70L

 
 
Eshop > Koňak a Brandy > Braastad XO Superior 0.70L
 

Braastad XO Superior 0.70L

Kúpou produktu získate 108 kreditov na ďalší nákup.
Kategória:Koňak a Brandy
Dodacia lehota
Na sklade: 900
Dodacia lehota: Skladom | Dovoz do 48h | Osobne do 4 - 24h
Braastad XO Superior 0.70L, 40%, Francúzsko
Ušetríte: - 22 % Bežná cena: 116,58 € bez DPH
139,90 € s DPH
Vaša cena: 90,59 € bez DPH
108,71 € s DPH

Popis produktu

Je to špeciálny výber starých francúzskych koňakov zo 6 krajov. Vôňa je kvetinová a elegantná, s jedinečnou rovnováhou a zložitosťou. Ľahká a príjemná s tónmi jazmínových kvetov. Koňak má tmavú červenohnedú farbu. Tento poklad sa najlepšie vychutnáva pomaly v pohári tvaru tulipánu.

Braastad Cognacs

História rodiny Braastad sa tiahne po stáročia, ale príbeh Braastad koňaku sa začal písať v roku 1875, keď mladý muž založil svoj vlastný koňakový dom na brehu rieky Charente. O päť generácií neskôr, táto rodina stalé robí prvotriedny koňak, používa rovnakú starostlivosť a zručnosť ako ich zakladateľ pred viac ako 130 rokmi.


Médéric Tiffon založil Tiffon koňakový dom na brehu rieky Charente v čase, keď existovalo asi 30 ďalších takýchto domov. Médéric vybral jeho miesto múdro, neďaleko centra obce Jarnac, v blízkosti ďalších svetoznámych koňakových domov, ako Alexandre bisquit a Courvoisier. Liehovar bol umiestnený na južnom brehu rieky a aj stále je. Nachádza sa v najlepšej časti, a to konrétne: Cognac Premier Cru, Grande Champagne.