Abuelo XV Cognac Cask 0.70L

 
 
Eshop > Rum a Cachaca > Rum > Abuelo XV Cognac Cask 0.70L
 

Abuelo XV Cognac Cask 0.70L

Kúpou produktu získate 64 kreditov na ďalší nákup.
Kategória:Rum
Dodacia lehota
Na sklade: 1
Dodacia lehota: Skladom | Dovoz do 48h | Osobne do 4 - 24h
Abuelo XV Napoleon Cognac Cask 0.70L, 40%, Panama
Ušetríte: - 28 % Bežná cena: 74,92 € bez DPH
89,90 € s DPH
Vaša cena: 54,00 € bez DPH
64,80 € s DPH
Špeciálne ponuky platné iba s kúpou tohoto produktu
Pridať označené ponuky, spolu s Abuelo XV Cognac Cask 0.70L
Zobraziť viac
Zobraziť menej

Popis produktu

Ron Abuelo XV Finish Collection patrí do limitovanej edície známeho liehovaru Varela Hermanos. Táto séria je vyvrcholením dlhoročného úsilia panamských rum masterov a patrí k majstrovským dielam. Ron Abuelo XV Finish Collection dozrieva v troch variantoch: Napoleon, Tawny a Oloroso. Mená boli vybraté tak, aby odrážali nielen charakter dozrievajúcich drevených sudov, ale aj miesta, ktoré inšpirovali túto tvorbu: Napoleon pre Cognac a Francúzsko, Oloroso Sherry pre Španielsko a Tawny pre Portské a Portugalsko.

NAPOLEON: Aký lepší názov by mohol byť pre rum, ktorý dozrieva v sudoch po koňaku! Tieto sudy vyrobené z francúzskeho duba dodávajú rumu jemnú, ovocno sladkú a komplexnú chuť koňaku. Táto kombinácia zrenia dodá Napoleonovi vôňu dreva, ovocia a nádych kakaa. Na podnebí potom ucítite kombináciu sušeného ovocia a dreva.

Varela Hermanos S.A.

História spoločnosti Varela Hermanos S.A. siaha až do roku 1908, kedy mladý prisťahovalec Don José Varela Blanco uviedol do chodu prvý cukrovar na plantáži cukrovej trstiny San Isidiro, v meste Pesé, vo vtedy čerstvo vzniknutej Panamskej republike. V roku na prianie svojich synov začal s destiláciou šťavy z cukrovej trstiny na výrobu likérov. Od začiatku boli jeho výrobky cenené pre svoju kvalitu.Odvtedy si spoločnosť Varela Hermanos SA udržuje vedúcu pozíciu medzi výrobcami likérov v Paname a dnes produkuje približne jeden milión kartónov ročne, čo predstavuje približne 90% národného trhu likérov. Spoločnosť zamestnáva asi 700 stálych zamestnancov, ktorí vykonávajú prácu od zberu cukrovej trstiny až po propagáciu a predaj hotových produktov. Dnes sa už tretia generácia riadi rovnakými rodinnými tradíciami ako Don José a vedie firmu Varela Hermanos SA k najvyšším pozíciám vo svojom odvetví.Rumy Abuelo majú svoje, niekedy ťažko vysvetliteľné kúzlo, vybranú chuť a podmanivú osobnosť.