Carskaja Imperial Gold Collection 6L

 
 
Eshop > Vodka a Gin > Vodka > Carskaja Imperial Gold Collection 6L
 

Carskaja Imperial Gold Collection 6L

Kúpou produktu získate 329 kreditov na ďalší nákup.
Kategória:Vodka
Dodacia lehota
Na sklade: 900
Dodacia lehota: Skladom | Dovoz do 48h | Osobne do 4 - 24h
Carskaja Imperial Gold Collection vodka 6.00L, 40%, Rusko
Ušetríte: - 16 % Bežná cena: 329,08 € bez DPH
394,90 € s DPH
Vaša cena: 274,92 € bez DPH
329,90 € s DPH

Popis produktu

Prémiové ingrediencie si vyžadujú prémiové spracovanie. Po destilácii nasleduje 11 stupňov filtrácie s použitím multilevelovej uhlíkovej metódy. Finálny dvanásty stupeň “leští” vodku exkluzívnymi zlatými membránovými filtrami. Výsledkom je Royal Russian Vodka s mimoriadne hladkou textúrou a vycibrenou chuťou. Netreba súdiť podľa obalu, aj tak môžete predvídať luxusný zážitok z popíjania Imperial Collection Gold z jej unikátnej fľaše. Špeciálne satinované sklo konzervuje a ochraňuje vynikajúci alkohol vnútri. Výzdoba zlatými lístkami odráža najvyššiu čistotu vodky, kráľovské korene a opulentný finiš. Imperial Collection Gold je určená na vychutnávanie. Skladujte ju v mraze pre dúšok sibírskej zimy, alebo v izbovej teplote ako ruská šľachta. Popíjajte priamo na kockách ľadu alebo v suchom martini pre dotyk privilégia.

Ladoga Group

Ladoga Group je jedným z najväčších producentov vodky v Rusku. Ladožská destiléria je vybavená piatimi stáčacímí linkami s produkčnou kapacitou 4,5 milióna dl ročne. Pri výrobnom procese sa používa 12 stupňov filtrácie cez viacstupňový filtračný systém vrátane uhlia, bariér, kremeňa a membránových filtrov.

Ladoga je absolútnym ruským lídrom v produkcii vo svojom obore a jeden z hlavných výrobcov prémiových a superprémiových destilátov. Excelentná kvalita produktov Ladoga bola opakovane uznaná najvyššími oceneniami na prestížnych ruských a medzinárodných súťažiach, ochutnávkach a výstavách.