Bulleit Bourbon Frontier Whisky 0.70L

 
 
ESHOP > Whisky a Bourbon > Americká whiskey > Bulleit Bourbon Frontier Whisky 0.70L
 

Bulleit Bourbon Frontier Whisky 0.70L

Kúpou produktu získate 22 kreditov na ďalší nákup.
Kategória:Americká whiskey
Výrobca:Bulleit
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom
Kód produktu:8200076558
Bulleit Bourbon Frontier Whisky 0.70L, 45%, USA
Ušetríte: - 8 % Bežná cena: 20,75 € bez DPH
24,90 € s DPH
Vaša cena: 19,00 € bez DPH
22,80 € s DPH

Popis produktu

Bulleit sa dáva do staromódnych fliaš a v zložení je relatívne vysoký podiel raže, ktorá ponúka veľa energie. Tento bourbon dostal v roku 2004 zlatú medailu v súťaži San Francisco World Spirits Competition.

Vôňa: Dosť ostrá a temperamentná s náznakmi marmelády a príjemne teplého duba. Náznak dymu s nádherným krémovým banánovým kokteilom.
Chuť: Dosť plná s náznakom korenistého pomaranča, podtónom suchej ovocnej šupky, zimného korenia, s charakterom cigarovej škatule a dotykom parfumu.
Záver: Stredne dlhý s množstvom korenín.
 
 

Prvá svetová globálna a zároveň lokálna vodka

OUR/VODKA je iná. Je to globálna vodka, vyrábaná ľuďmi v inšpiratívnych mestách po celom svete. každá má vlastný príbeh a chuť.

OUR/VODKA bola vyrobená spoločnosťou Pernod Ricard. Buduje mikrodestilérky a zhromažďuje ingrediencie pre jej výrobu tak, aby bol zachovaný predovšetkým princíp lokálneho zamerania a následnej výroby. Mikrodestilérky sú vytvorené za účelom produkcie vodky vysokej kvality, no zároveň si ponechávajú lokály charakter, aby čo najautentickejšie zachytili a spracovali atmosféru a charakter mesta, v ktorom sídlia.

Vysoko kvalitná vodka v dizajnovej fľaši s unikátnym uzáverom je vyrobená z regionálne dostupných surovín získaných z blízkeho okolia mesta, z ktorého pochádza. Je vhodná ako darček alebo originálna spomienka.

CHUŤ VODKY PREPOJENÁ S CHUŤOU MESTA. KDEKOĽVEK STE.

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.