Urob si Aperol Spritz doma!

 
 
ESHOP > BLOGTAXI > Urob si Aperol Spritz doma!
 

Urob si Aperol Spritz doma!

Aperol Spritz je obľúbený, taliansky miešaný drink a osvieži ťa nie len v lete. Namiešať si ho môžeš jednoducho aj doma. Máme pre teba jednoduchý recept spolu s videom! V prípade, že Aperol Spritz miešať vieš a chceš si kúpiť Aperol Spritz set za najlepšiu cenu spolu s originálnymi pohármi Aperol, klikaj sem.

Aperol Spritz je obľúbený miešaný drink, ktorý sa stal absolútnym hitom i u nás na Slovensku. Jeho príprava je veľmi jednoduchá, výsledok je nekomprimesne ľahodný. Na Bottles.sk ti prinášame Aperol Spritz Set v kompletnom zložení aj s dvoma originálnymi pohármi Aperol. Jediné, čo budeš potrebovať navyše je ľad a ten si každý z nás dokáže urobiť doma. Aby sa ti ľahšie miešalo máme pre teba jednoduchý recept!

Na Aperol Spritz budeš potrebovať:

Ako pripravíš Aperol Spritz?
Originálny pohár Aperol (alebo pohár na víno) naplň do polovice ľadom, pridaj 2cl sódy, 6cl prosecca a na záver do pohára nalej 4cl Aperolu. Nalievaj ho krúživým pohybom. Premiešaš tak všetky ingrediencie a tvoj Aperol Spritz získa tú správnu, oranžovú farbu. Zober si lyžičku a ingrediencie ešte poriadne premiešaj, aby si pospájal potrebné chute! Ak chceš byť trochu fancy, pohár ozdob pomarančom. Pridaj recyklovateľnú slamku a užívaj si horkastú chuť svojho Aperol Spritzu!  Ak si to chceš všetko zrekapitulovať, pozri si naše video nižšie.


Všetko čo na výrobu Aperolu potrebuješ je náš Aperol Spritz Pack! Objednaj si ho online kamkoľvek do celého Slovenska. V Bratislave ti ho doručíme vo večerných hodinách od 18:00 do 22:00 každý utorok a štvrtok prostredníctvom nášho Bottles kuriéra. Darmo, piť s Bottles má svoje výhody :) Pekné leto priatelia!