Degustácia rumov v Srdcovke 25.10.2018 a 27.10.2018

 
 
ESHOP > DEGUSTUJTE S NAMI > Degustácia rumov v Srdcovke 25.10.2018 a 27.10.2018
 
Vybavujeme objednávku číslo: 2018016226 Priemerný počet dní do dodania tovaru: 1,2
 
 

Degustácia rumov v Srdcovke 25.10.2018 a 27.10.2018

DEGUSTÁCIA 25.10.2018 JE VYPREDANÁ, ĎAKUJEME.

Pre vysoký záujem pridávame ďalší termín degustácie v sobotu - 27.10.2018.


Milí fanúšikovia rumov,

veríme, že ste si leto naplno užili, zrelaxovali svoje telá a strávili čas v obľúbenej dovolenkovej destinácii. U nás v Bottles sme si pre Vás pripravili tradično špeciálnu večernú udalosť. Budete mať možnosť zrelaxovať Vašu myseľ, nahliadnuť do exotických destinácií a zabaviť sa v našom novom kvíze. 

Vstupenky si môžete zakúpiť cez náš e-shop, alebo osobne v našej predajni. V prípade overenia dostupnosti vstupeniek, alebo akýchkoľvek iných požiadaviek ohľadne vstupeniek nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom emailu na info@bottles.sk

Pre kúpu vstupenky cez náš e-shop kliknite na tento link.

Rumová degustácia sa uskutoční 27.10.2018 o 18:00 v novej prevádzke Srdcovka, ktorá sa nachádza priamo v historickej budove Slovenskej Filharmónie - Reduta. Cena degustácie je 39,90€ na osobu, avšak do predpredaja pre Vás, našich ctených zákazníkov dávame vstupenky za zvýhodnenú cenu 29,90€ na osobu. Počet vstupeniek za túto sumu je limitovaný, preto ak máte záujem prísť a vyskúšať prémiové rumy, neváhajte. 

Na exkluzívnu degustáciu sme si pripravili prémiový výber rumov:

Malteco 10 YO

Z čistej panenskej šťavy cukrovej trstiny. Chuť: tmavá čokoláda, vanilka a škorica

Stránka produktu

Cubaney 15 YO

Najoceňovanejší mladý rum na svete. Chuť: čokoláda, vanilka, dub drievko, citrus plody.

Stránka produktu

Kirk and Sweeney 12 YO

Limitovaná edícia, novinka na trhu. Chuť: vanilka, karamel a sušené ovocie.

Stránka produktu

Don Papa 7 YO

Zrie 7 rokov v dubových sudoch. Chuť: vanilka, med a kandizované ovocie.

Stránka produktu

Ophyum Rum 12 YO

Limitovaná produkcia. Chuť trstina, pečivo, hrozno a čokoláda.

Stránka produktu

Zacapa Ámbar 12 YO

Dozrieva v sudoch po whiskey a PX Sherry. Chuť: vanilka, sherry, kakao a med.

Stránka produktu

A.H.Riise XO 175Y Anniversary

Limitovaná edícia k 175 výročiu. Chuť: karamel, vanilka a plody lesa.

Stránka produktu

Millonario XO

Zreje v sudoch z amerického dubu. Chuť: Kandizované ovocie, sušené slivky, karamel a vanilka

Stránka produktu


Súčasťou programu budú i súťaže o ceny. Na záver sa môžete tešiť na zaujímavý kvíz, z ktorého víťaz si odnesie fľašu vynikajúceho rumu. Večerom Vás budú sprevádzať moderátori Václav Boťcha a Pavol Jančovič. Ochutnávka bude končiť o 21:00. 

 
 
 

Pracujeme na tom, aby sme nestáli na mieste.

Len pred chvíľkou sme si pripíjali na Štastný nový rok 2017, a len čo sme sa z osláv stihli poriadne vyspať, máme jeho prvú polovicu za sebou. Povedzme si teda niečo o tom, čo sa u nás za tento čas udialo...

Rok sme začali "Novoročným výpredajom", a snažili sme tak zlomiť Vaše abstinenčné záväzky. Čo sa nám úplne nepodarilo dosiahnuť začiatkom roka, dobehli sme akciou "Marcové šialenstvo", ktorá mala u Vás obrovský úspech a predajom atakovala predvianočný predaj. Následoval útok konzumom na šibačov a následne dlho pripravovaná inovácia v podobe "Garancie najnižšej ceny". Pri produktoch označených "NAJ CENA" Vám garantujeme najnižsiu cenu na slovenskom trhu. Zároveň si tieto produkty môžete jednoducho vyfiltrovať v každej kategorií, čo ste vo veľkom aj začali využívať.

Nie je to však jediná inovácia, či úplne nová fukcia, čo sme stihli na web nahodiť. Pozrime sa na niektoré aspoň v rýchlosti.

Čítať viac

Buďme otroci - Rum ako nápoj otrokov

Pôvodný nápoj otrokov, neskôr námorníkov i pirátov. Dnes ho však milujú ľudia po celom svete. V lete nás skvele osvieži v chutných drinkoch, v zime zase prehreje v čaji či grogu. Áno, reč je o rume. O nápoji, ktorý hýbe celým svetom a je známy takmer vo všetkých krajinách.

"Bez tohto lahodného destilátu by politická a kultúrna mapa sveta vyzerala úplne inak. Otázkou však ostáva, či by táto zmena bola zmenou k lepšiemu."

Čítať viac

Tentokrát hráme o 6L prémiovej vodky

Pred pár dňami sme vylosovali výhercu koňaku Camus 5.150, kde sme počas žrebovania zverejnili novú súťaž.

Do žrebovania o ruskú prémiovú vodku Carskaja Imperial Gold Collection 6L bude zaradená každá objednávka nad 60 € uskutočnená v termíne 1.3. - 31.5.2018.

Začiatkom júna vylosujeme nového majiteľa tejto obrovskej fľaše. Určite to opäť natočíme, a okrem výhercu zverejníme aj nasledujúcu výhru.

Vráťme sa k žrebovaniu ostatnej výhry. Stretli sme sa na centrále podvečer, aby sme vylosovali nového majiteľa v skutku exkluzívneho koňaku, a popri tom ochutnali pár kúskov, čo na nás volali z poličky...

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.