Degustácia rumov v Srdcovke 25.10.2018 a 27.10.2018

 
 
ESHOP > DEGUSTUJTE S NAMI > Degustácia rumov v Srdcovke 25.10.2018 a 27.10.2018
 
Vybavujeme objednávku číslo: 2019002834 Priemerný počet dní do dodania tovaru: 1,2
 
 

Degustácia rumov v Srdcovke 25.10.2018 a 27.10.2018

DEGUSTÁCIA 25.10.2018 JE VYPREDANÁ, ĎAKUJEME.

Pre vysoký záujem pridávame ďalší termín degustácie v sobotu - 27.10.2018.


Milí fanúšikovia rumov,

veríme, že ste si leto naplno užili, zrelaxovali svoje telá a strávili čas v obľúbenej dovolenkovej destinácii. U nás v Bottles sme si pre Vás pripravili tradično špeciálnu večernú udalosť. Budete mať možnosť zrelaxovať Vašu myseľ, nahliadnuť do exotických destinácií a zabaviť sa v našom novom kvíze. 

Vstupenky si môžete zakúpiť cez náš e-shop, alebo osobne v našej predajni. V prípade overenia dostupnosti vstupeniek, alebo akýchkoľvek iných požiadaviek ohľadne vstupeniek nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom emailu na info@bottles.sk

Pre kúpu vstupenky cez náš e-shop kliknite na tento link.

Rumová degustácia sa uskutoční 27.10.2018 o 18:00 v novej prevádzke Srdcovka, ktorá sa nachádza priamo v historickej budove Slovenskej Filharmónie - Reduta. Cena degustácie je 39,90€ na osobu, avšak do predpredaja pre Vás, našich ctených zákazníkov dávame vstupenky za zvýhodnenú cenu 29,90€ na osobu. Počet vstupeniek za túto sumu je limitovaný, preto ak máte záujem prísť a vyskúšať prémiové rumy, neváhajte. 

Na exkluzívnu degustáciu sme si pripravili prémiový výber rumov:

Malteco 10 YO

Z čistej panenskej šťavy cukrovej trstiny. Chuť: tmavá čokoláda, vanilka a škorica

Stránka produktu

Cubaney 15 YO

Najoceňovanejší mladý rum na svete. Chuť: čokoláda, vanilka, dub drievko, citrus plody.

Stránka produktu

Kirk and Sweeney 12 YO

Limitovaná edícia, novinka na trhu. Chuť: vanilka, karamel a sušené ovocie.

Stránka produktu

Don Papa 7 YO

Zrie 7 rokov v dubových sudoch. Chuť: vanilka, med a kandizované ovocie.

Stránka produktu

Ophyum Rum 12 YO

Limitovaná produkcia. Chuť trstina, pečivo, hrozno a čokoláda.

Stránka produktu

Zacapa Ámbar 12 YO

Dozrieva v sudoch po whiskey a PX Sherry. Chuť: vanilka, sherry, kakao a med.

Stránka produktu

A.H.Riise XO 175Y Anniversary

Limitovaná edícia k 175 výročiu. Chuť: karamel, vanilka a plody lesa.

Stránka produktu

Millonario XO

Zreje v sudoch z amerického dubu. Chuť: Kandizované ovocie, sušené slivky, karamel a vanilka

Stránka produktu


Súčasťou programu budú i súťaže o ceny. Na záver sa môžete tešiť na zaujímavý kvíz, z ktorého víťaz si odnesie fľašu vynikajúceho rumu. Večerom Vás budú sprevádzať moderátori Václav Boťcha a Pavol Jančovič. Ochutnávka bude končiť o 21:00. 

 
 
 

Čo by ste o rume mali vedieť alebo aspoň tušiť

Rum s jeho bohatou históriou a jemným, sladkým chuťovým profilom, je jedinečný a nadčasový nápoj. A tak sme cítili potrebu povedať Vám o ňom viac. A ako to urobiť lepšie, ako Vám ponúknuť zopár menej známych faktov o tomto lahodnom alkoholickom nápoji...

Niečo z  histórie

História pravého rumu siaha až do staroveku. Archeológovia sa domnievajú, že prototyp tohto destilátu bol známy už v starej Číne a Indii. Rum aký poznáme dnes vznikol v 17. storočí, keď čierni otroci na karibských trstinových plantážach zistili, že melasu - vedľajší produkt pri výrobe cukru z cukrovej trstiny – môžu prekvasiť na alkohol.

Čítať viac

Whiskey Jack Daniel´s - ohnivá voda a štýl života

Legendárnu whiskey Jack Daniel´s snáď predstavovať nemusíme. Ide predsa o jednu z celosvetovo najobľúbenejších a najpredávanejších whiskey na svete. Považuje sa za ikonu medzi všetkými druhmi whiskey. Nepochybujeme o tom, že sa s jej chuťou oboznámil už každý. Ak to tak nie je, je na čase to zmeniť. 

"Iba dve veci sú najlepšie bez všetkého a jednou z nich je whiskey"

Za túto whiskey môžme ďakovať známemu Jackovi Danielovi, vlastným menom Jasper Newton Daniel, ktorý bol vychovávaný luteránskym pastorom menom Dan Call. Vlastnil pálenicu na whiskey, v ktorej sa mladý Jack naučil niečo o jej výrobe. Práve on ho naviedol na život v znamení whiskey. Jack vo svojich 13-tich rokoch dostal na výber. Buď sa stane farárom alebo bude páliť whiskey. Odpoveď určite poznáte.

Čítať viac

Tentokrát hráme o 6L prémiovej vodky

Pred pár dňami sme vylosovali výhercu koňaku Camus 5.150, kde sme počas žrebovania zverejnili novú súťaž.

Do žrebovania o ruskú prémiovú vodku Carskaja Imperial Gold Collection 6L bude zaradená každá objednávka nad 60 € uskutočnená v termíne 1.3. - 31.5.2018.

Začiatkom júna vylosujeme nového majiteľa tejto obrovskej fľaše. Určite to opäť natočíme, a okrem výhercu zverejníme aj nasledujúcu výhru.

Vráťme sa k žrebovaniu ostatnej výhry. Stretli sme sa na centrále podvečer, aby sme vylosovali nového majiteľa v skutku exkluzívneho koňaku, a popri tom ochutnali pár kúskov, čo na nás volali z poličky...

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.