Organizácia súkromných degustácií

 
 
ESHOP > DEGUSTUJTE S NAMI > Organizácia súkromných degustácií
 
Vybavujeme objednávku číslo: 2019011110 Priemerný počet dní do dodania tovaru: 1,2
 
 

Organizácia súkromných degustácií

Čo originálne vymyslieť pre hostí, kolegov alebo zamestnancov? Zorganizujte rumovú, whisky alebo vínovú degustáciu šitú presne pre vaše publikum!

Využite náš školený personál a spríjemnite si večer zaujímavými informáciami o vašom obľúbenom alkohole. Máme za sebou organizáciu mnohých úspešných večerov, pri ktorých dbáme nato, aby tekutina v pohároch promptne odchádzala a zasa prichádzala. Všetko sa to deje za sprievodného komentáru našich šarmantných someliérov, rumeliérov alebo whisky profíkov. 


Na výber máte z dvoch typov degustácii, riadenej a neriadenej. 

Riadená degustácia, je degustácia ktorá má vopred určenú postupnosť, tempo a osnovu.  V spolupráci so špecialistom na daný segment vyberieme zostavu fliaš, ktorá bude chuťovo a finančne prijateľná pre vašu skupinu a rozpočet. V závislosti od zloženia publika zvolíme spôsob podávania informácii a tempo pitia. V prípade záujmu vieme na konci zorganizovať malý kvíz, z ktoré si ten najlepší jedinec alebo stôl odnesie sladkú (ale silnú) odmenu. Riadená degustácia môže prebiehať počas 45 - 90 minút v závislosti od počtu vzoriek a druhu programu. Tento typ degustácie je vhodný pre skupiny od 5 do 60 ľudí, ktorých daná problematika zaujíma a majú vytvorené prostredie na príjemné posedenie a počúvanie. 

Neriadená degustácia je vo svojej podstate presne opačná. V spolupráci so špecialistom si vopred určíme selekciu, ktorá je však hosťom k dispozícii ihneď od začiatku, v akomkoľvek poradí a čase. Hostia chodia ku stolu, pri ktorom im náš špecialista, poprípade asistentka degustácie naleje degustačnú vzorku. V prípade záujmu o daný produkt náš špecialista tvárou v tvár, priateľským spôsobom popíše aký alkohol sa pije a odkiaľ pochádza. Degustácia končí vo vopred stanovený čas, alebo kým sa nevypije všetok alkohol. Doba trvania je od 60 do 180 minút v závislosti od počtu vzoriek a požiadaviek klienta. Táto forma degustácie je vhodná pre väčšie skupiny a firemné akcie kde hrá hudba a prebieha voľná zábava. Limit hostí určuje iba počet fľašiek. 


K degustácii vieme zabezpečiť aj:

  • fotograf
  • DJ
  • moderátor
  • kompletné technické zabezpečenie
  • prenájom priestoru
  • degustačnú brožúrku

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu info@bottles.sk poprípade zavolajte na telefónne číslo 0903 272 888. 

Tešíme sa na Vás a vašich hostí! 

 
 
 

S Legendami za legendami

Už poznáte novú slovenskú edíciu Legendy Slovenska? Nie? Tak teraz máte výbornú príležitosť ochutnať! Možno práve vy sa vďaka Legendám pozriete na legendárny zápas slávneho milánskeho derby AC Miláno vs. Inter Miláno. Kúpou slovenských vodiek alebo bylinného likéru Barbakan, sa automaticky zapojíte do súťaže. Ak sa na vás šťastie usmeje urobíte si krásny výlet do Milána za Milanom Škriniarom, slovenským reprezentantom vo futbale, ktorý oblieka dres Interu Miláno. 

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.