Organizácia súkromných degustácií

 
 
ESHOP > DEGUSTUJTE S NAMI > Organizácia súkromných degustácií
 
Vybavujeme objednávku číslo: 2019008681 Priemerný počet dní do dodania tovaru: 1,2
 
 

Organizácia súkromných degustácií

Čo originálne vymyslieť pre hostí, kolegov alebo zamestnancov? Zorganizujte rumovú, whisky alebo vínovú degustáciu šitú presne pre vaše publikum!

Využite náš školený personál a spríjemnite si večer zaujímavými informáciami o vašom obľúbenom alkohole. Máme za sebou organizáciu mnohých úspešných večerov, pri ktorých dbáme nato, aby tekutina v pohároch promptne odchádzala a zasa prichádzala. Všetko sa to deje za sprievodného komentáru našich šarmantných someliérov, rumeliérov alebo whisky profíkov. 


Na výber máte z dvoch typov degustácii, riadenej a neriadenej. 

Riadená degustácia, je degustácia ktorá má vopred určenú postupnosť, tempo a osnovu.  V spolupráci so špecialistom na daný segment vyberieme zostavu fliaš, ktorá bude chuťovo a finančne prijateľná pre vašu skupinu a rozpočet. V závislosti od zloženia publika zvolíme spôsob podávania informácii a tempo pitia. V prípade záujmu vieme na konci zorganizovať malý kvíz, z ktoré si ten najlepší jedinec alebo stôl odnesie sladkú (ale silnú) odmenu. Riadená degustácia môže prebiehať počas 45 - 90 minút v závislosti od počtu vzoriek a druhu programu. Tento typ degustácie je vhodný pre skupiny od 5 do 60 ľudí, ktorých daná problematika zaujíma a majú vytvorené prostredie na príjemné posedenie a počúvanie. 

Neriadená degustácia je vo svojej podstate presne opačná. V spolupráci so špecialistom si vopred určíme selekciu, ktorá je však hosťom k dispozícii ihneď od začiatku, v akomkoľvek poradí a čase. Hostia chodia ku stolu, pri ktorom im náš špecialista, poprípade asistentka degustácie naleje degustačnú vzorku. V prípade záujmu o daný produkt náš špecialista tvárou v tvár, priateľským spôsobom popíše aký alkohol sa pije a odkiaľ pochádza. Degustácia končí vo vopred stanovený čas, alebo kým sa nevypije všetok alkohol. Doba trvania je od 60 do 180 minút v závislosti od počtu vzoriek a požiadaviek klienta. Táto forma degustácie je vhodná pre väčšie skupiny a firemné akcie kde hrá hudba a prebieha voľná zábava. Limit hostí určuje iba počet fľašiek. 


K degustácii vieme zabezpečiť aj:

  • fotograf
  • DJ
  • moderátor
  • kompletné technické zabezpečenie
  • prenájom priestoru
  • degustačnú brožúrku

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu info@bottles.sk poprípade zavolajte na telefónne číslo 0903 272 888. 

Tešíme sa na Vás a vašich hostí! 

 
 
 

Buďme otroci - Rum ako nápoj otrokov

Pôvodný nápoj otrokov, neskôr námorníkov i pirátov. Dnes ho však milujú ľudia po celom svete. V lete nás skvele osvieži v chutných drinkoch, v zime zase prehreje v čaji či grogu. Áno, reč je o rume. O nápoji, ktorý hýbe celým svetom a je známy takmer vo všetkých krajinách.

"Bez tohto lahodného destilátu by politická a kultúrna mapa sveta vyzerala úplne inak. Otázkou však ostáva, či by táto zmena bola zmenou k lepšiemu."

Čítať viac

Drsný škót je prekvapivo jemný

Spoznal som ho počas predvianočného zhonu v jednej z našich predajní. Tváril sa inak ako páni škóti vznešeného pôvodu, a možno to bola práve jeho inakosť, pre ktorú sa na nás vetrom bičovaný mračil zo spodnej police. Z police, z ktorej som, ak sa nemýlim, odporučil dumajúcim zákazníkom nanajvýš dve fľaše.

Čítať viac

Jack Daniel’s Slovakia No.1

Tak, a je to konečne tu!

Na Slovensko dorazili fľaše Single Barrel Personal Collection s názvom „Slovakia No.1“. Jack Daniel’s Single Barrel Personal Collection je whiskey, ktorá sa vyrába rovnako ako tradičný Jack, ale v sudoch zrie o dva až tri roky dlhšie.

Celý sud sa v Lynchburgu fľaškuje a etiketuje ručne. Z jedného suda je približne 290 fliaš.
 
Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.