Organizácia súkromných degustácií

 
 
ESHOP > Degustujte s nami > Organizácia súkromných degustácií
 
Vybavujeme objednávku číslo: 2020002340 Priemerný počet dní do dodania tovaru: 1,2
 
 

Organizácia súkromných degustácií

Čo originálne vymyslieť pre hostí, kolegov alebo zamestnancov? Zorganizujte rumovú, whisky alebo vínovú degustáciu šitú presne pre vaše publikum!

Využite náš školený personál a spríjemnite si večer zaujímavými informáciami o vašom obľúbenom alkohole. Máme za sebou organizáciu mnohých úspešných večerov, pri ktorých dbáme nato, aby tekutina v pohároch promptne odchádzala a zasa prichádzala. Všetko sa to deje za sprievodného komentáru našich šarmantných someliérov, rumeliérov alebo whisky profíkov. 


Na výber máte z dvoch typov degustácii, riadenej a neriadenej. 

Riadená degustácia, je degustácia ktorá má vopred určenú postupnosť, tempo a osnovu.  V spolupráci so špecialistom na daný segment vyberieme zostavu fliaš, ktorá bude chuťovo a finančne prijateľná pre vašu skupinu a rozpočet. V závislosti od zloženia publika zvolíme spôsob podávania informácii a tempo pitia. V prípade záujmu vieme na konci zorganizovať malý kvíz, z ktoré si ten najlepší jedinec alebo stôl odnesie sladkú (ale silnú) odmenu. Riadená degustácia môže prebiehať počas 45 - 90 minút v závislosti od počtu vzoriek a druhu programu. Tento typ degustácie je vhodný pre skupiny od 5 do 60 ľudí, ktorých daná problematika zaujíma a majú vytvorené prostredie na príjemné posedenie a počúvanie. 

Neriadená degustácia je vo svojej podstate presne opačná. V spolupráci so špecialistom si vopred určíme selekciu, ktorá je však hosťom k dispozícii ihneď od začiatku, v akomkoľvek poradí a čase. Hostia chodia ku stolu, pri ktorom im náš špecialista, poprípade asistentka degustácie naleje degustačnú vzorku. V prípade záujmu o daný produkt náš špecialista tvárou v tvár, priateľským spôsobom popíše aký alkohol sa pije a odkiaľ pochádza. Degustácia končí vo vopred stanovený čas, alebo kým sa nevypije všetok alkohol. Doba trvania je od 60 do 180 minút v závislosti od počtu vzoriek a požiadaviek klienta. Táto forma degustácie je vhodná pre väčšie skupiny a firemné akcie kde hrá hudba a prebieha voľná zábava. Limit hostí určuje iba počet fľašiek. 


K degustácii vieme zabezpečiť aj:

  • fotograf
  • DJ
  • moderátor
  • kompletné technické zabezpečenie
  • prenájom priestoru
  • degustačnú brožúrku

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu info@bottles.sk poprípade zavolajte na telefónne číslo 0903 272 888. 

Tešíme sa na Vás a vašich hostí! 

 
 
 

Niečo pre zdravie ? Zdravo!

Pravidelné konzumovanie ovocných a zeleninových štiav bez pridaných konzervantov je jednou z najpodstatnejších vecí, ktoré môžete urobiť pre svoje zdravie.

Ovocie a zelenina, z ktorej sa vyrábajú ZDRAVO produkty, pochádza zo srbskej Vojvodiny, kde úrodná pôda, dostatok vlahy a príjemné klimatické podmienky sú dobrým základom pre produkty špičkovej kvality.  Príroda vykoná najväčšiu a najťažšiu časť práce a na nás ostáva, aby sme jej dary poctivo zabalili do fliaš a pohárov.

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.