Rumová degustácia 21.09.2019 v Mamut Pube

 
 
ESHOP > DEGUSTUJTE S NAMI > Rumová degustácia 21.09.2019 v Mamut Pube
 
Vybavujeme objednávku číslo: 2019009983 Priemerný počet dní do dodania tovaru: 1,2
 
 

Rumová degustácia 21.09.2019 v Mamut Pube

Prvá po prázdninová rumová degustácia v réžii Bottles.sk prichádza. Večer sa bude niesť v duchu zaujímavých informácií, rumových hitov a zakončíme ho súťažným kvízom v ktorom si najlepší odnesú tekuté ceny. Miesto konania rumovej degustácie je legendárny Mamut Pub v Starom Meste. Vstupenky si môžete zabezpečiť za tradičnú cenu 29,90€. V cene vstupenky je okrem rumov zahrnuté malé občerstvenie v podobe syrového taniera.

Dlhšie sme sa nevideli, o to viac sa tešíme, že vás môžeme pozvať na srdcovku v našom podaní - rumovú degustáciu. Každú degustáciu sa snažíme robiť lepšie a zaujímavejšie. V tomto trende chceme pokračovať. Pripravili sme si pre vás niekoľko zaujímavých zmien.

Tou prvou je zmena miesta konania. Do spolupráce sme sa rozhodli osloviť legendárny Mamut Pub, ktorý nemal na výber a kývol. Predsa len, kto by nechcel hostiť tak atraktívnu klientelu akou ste vy, naši verní rumári. 

Kuchári v Mamut Pube si pre nás pripravia špeciálne menu k degustácii s výberom najlepších jedál z jedálneho lístka. K dispozícii bude aj vegetariánska varianta, preto sa nebojte prísť s prázdnym žalúdkom.

Piráti

Degustovať budeme tradične 6 vzoriek, k tomu sa pridá prezentácia našich partnerov. Spoločne tak ochutnáme minimálne 8 rôznych vzoriek. Budeme sa snažiť prekvapiť i tých najskúsenejších z vás.

Večer zakončíme súťažným kvízom v ktorom preveríme ako ste počúvali a koľko ste si dokázali zo spomenutých informácií zapamätať. Pre víťazov kvízu máme pripravené ceny. Komu sa nepodarí zvíťaziť v kvíze, bude mať možnosť kúpiť si vybrané fľaše v tých najlepších cenách. Exklúzivne iba na degustácii! 

 
 
 

Čo vás v lete zaručene osvieži?

Poznáte ten pocit, je piatok horúci letný večer. Zavoláte si priateľov na návštevu, otvoríte minerálku a zahráte si človeče. To je v poriadku, my tiež nie. Keďže leto je už v plnom prúde a horúčavy nám neutíchajú, prinášame Vám pár zaujímavých tipov ako a s čím sa najlepšie rozbiť schladiť.

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.