Rumová degustácia 29.11.2018

 
 
ESHOP > DEGUSTUJTE S NAMI > Rumová degustácia 29.11.2018
 
Vybavujeme objednávku číslo: 2019001477 Priemerný počet dní do dodania tovaru: 1,2
 
 

Rumová degustácia 29.11.2018

Milé rumárky a rumári,

dovoľte, aby sme Vás pozvali na poslednú rumovú degustáciu v tomto roku. Opäť sme si pre Vás pripravili vynikajúcu selekciu prepojenú zaujímavými príbehmi a pikoškami zo sveta najobľúbenejšieho nápoja 21. storočia. Pozorne počúvame Vaše podnety na zlepšenia a preto sa môžete tešiť na úplne nový zvuk v priestoroch Srdcovky, ktorý prinesie ešte lepší zážitok. 

Pre kúpu vstupenky v predpredajovej cene 29,90€ kliknite sem.

Vstupenky si môžete zakúpiť cez náš e-shop, alebo osobne v našej predajni. V prípade overenia dostupnosti vstupeniek, alebo akýchkoľvek iných požiadaviek ohľadne vstupeniek nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom emailu na info@bottles.sk

 

Rumová degustácia sa uskutoční 29.11.2018 (štvrtok) o 18:00 v prevádzke Srdcovka, ktorá sa nachádza priamo v historickej budove Slovenskej Filharmónie - Reduta. Cena degustácie je 39,90€ na osobu, avšak do predpredaja pre Vás, našich ctených zákazníkov dávame vstupenky za zvýhodnenú cenu 29,90€ na osobu. Počet vstupeniek za túto sumu je limitovaný, preto ak máte záujem prísť a vyskúšať prémiové rumy, neváhajte. 

Na degustáciu sme si pripravili prémiový výber rumov:

El Dorado 12

El Dorado 12 YO

29 prestížnych medzinárodných ocenení od roku 1992 až po súčasnosť.

Stránka produktu

Plantation 20

Plantation 20th Anniversary

Perla z Barbadosu. Unikátna zmes extra vyzretých prémiových rumov.

Stránka produktu

Dos Maderas 5+5 YO

Zlatá medaila na súťaži "Ministry of Rum Tasting" Miami 2009.

Stránka produktu

Serum Gorgas

Zmes najlepších vyzretých rumov z Panamy.

Stránka produktu

Bacardi 8

Jeden z najstarších súkromných zmesových rumov na svete.

Stránka produktu

Zacapa Centenario XO 25

Famózna zmes 6 až 25 ročných rumov z Guatemaly zrejúcich v nadmorskej výške 2333 m.n.m..

Stránka produktu


Na záver sa môžete tešiť na zaujímavý kvíz, z ktorého víťaz si odnesie fľašu vynikajúceho rumu. Večerom Vás budú sprevádzať moderátori Ivan Kmeť a Pavol Jančovič. Ochutnávka bude končiť o 20:30 hod. 

 
 
 

Drsný škót je prekvapivo jemný

Spoznal som ho počas predvianočného zhonu v jednej z našich predajní. Tváril sa inak ako páni škóti vznešeného pôvodu, a možno to bola práve jeho inakosť, pre ktorú sa na nás vetrom bičovaný mračil zo spodnej police. Z police, z ktorej som, ak sa nemýlim, odporučil dumajúcim zákazníkom nanajvýš dve fľaše.

Čítať viac

Tentokrát hráme o 6L prémiovej vodky

Pred pár dňami sme vylosovali výhercu koňaku Camus 5.150, kde sme počas žrebovania zverejnili novú súťaž.

Do žrebovania o ruskú prémiovú vodku Carskaja Imperial Gold Collection 6L bude zaradená každá objednávka nad 60 € uskutočnená v termíne 1.3. - 31.5.2018.

Začiatkom júna vylosujeme nového majiteľa tejto obrovskej fľaše. Určite to opäť natočíme, a okrem výhercu zverejníme aj nasledujúcu výhru.

Vráťme sa k žrebovaniu ostatnej výhry. Stretli sme sa na centrále podvečer, aby sme vylosovali nového majiteľa v skutku exkluzívneho koňaku, a popri tom ochutnali pár kúskov, čo na nás volali z poličky...

Čítať viac

Glenfiddich - tradičná ikona s pokrokovým zmýšľaním

Glenfiddich je jedným z troch liehovarov vo vlastníctve Williama Granta, ktoré ležia v relatívnej vzájomnej blízkosti na severe Dufftown, duchovného srdca Speyside. Založil ho v roku 1886 William Grant of Mortlach a momentálne je jedným z troch liehovarov, ktoré plnia whisky do fliaš priamo na mieste a má kotly s celkovou ročnou kapacitou 10 miliónov litrov. Okrem toho necháva Glenfiddich zrieť svoju jednodruhovú (jednosladovú) whisky vo vlastných štyridsiatich troch skladoch s kapacitou 800 000 súdkov. Slad sa kupuje a časť z neho sa skladá zo sladu, ktorý sladovel v susediacom liehovare Balvenie.

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.