FD Hroznovica 0.50L

 
 
Destiláty a liehoviny > FD Hroznovica 0.50L
 

FD Hroznovica 0.50L

Kúpou produktu získate 28 kreditov na ďalší nákup.
Kategória:Destiláty a liehoviny
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom
Kód produktu:8588004722897
FD Hroznovica, 0.50L, 45%, Slovensko
Ušetríte: - 4 % Bežná cena: 24,92 € bez DPH
29,90 € s DPH
Vaša cena: 24,00 € bez DPH
28,80 € s DPH

Popis produktu

Destilát vyrobený z odrodových hroznových bobúľ. Vyznačuje sa intenzívnou vôňou po citrusových plodoch. Tento limitovaný destilát patrí medzi novinky rady Exclusive. 

Zloženie: ovocný destilát

Fine Destillery

Pravé ovocné destiláty rady EXCLUSIVE sú naše najnovšie a tiež najkvalitnejšie výrobky. Vznikli na základe neustáleho dopytu po 100% čistých ovocných destilátoch a zároveň po exkluzívnom obale. Tieto destiláty spĺňajú obe požiadavky. Unikátny dizajn fľašky očarí kažého, kto ju uvidí. Základným motívom je špeciálna ľadová vrstva, ktorá využíva efekt lupy naplnenej fľaše. Navyše je každá fľaša výnimočná farebnou vrstvou, ktorá zároveň odlišuje jednotlivé druhy destilátov od seba. Samotný destilát je tiež exkluzívny. Na tvorbu našich destilátov používame len vyberané ovocie s dostatočným sladom. Preto sú nami vyrábané destiláty lahodné a majú očarujúcu vôňu.

 
 

Skvelú správu nesieme Vám!

Legendy prinášajú vianočný darček pod Váš stromček. Vyhrajte 4k televízor s uhlopriečkou 127 cm a vychutnajte si Barbakan, Kraľovsky hrad, Medovú Chilli a Lipový kvet v kruhu rodiny a známych. Na zdravie priatelia!   

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.