Hruška Kosher 0.70L

 
 
ESHOP > Destiláty a liehoviny > Hruška Kosher 0.70L
 

Hruška Kosher 0.70L

Kúpou produktu získate 16 kreditov na ďalší nákup.
Kategória:Destiláty a liehoviny
Výrobca:Imperátor
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom
Kód produktu:8586002547672
Hruška Kosher 0.70L, 52%, Slovensko
Ušetríte: - 10 % Bežná cena: 14,92 € bez DPH
17,90 € s DPH
Vaša cena: 13,42 € bez DPH
16,10 € s DPH

Popis produktu

Vyrábaná klasickým spôsobom z najlepších odrôd hrušiek, ktoré sú tou najlepšou esenciou nápoja harmonickej chuti a vône. Destilát je získaný z vysokoakostného ovocia. Výsledkom tradičnej technológie pálenia je naša KOSHER Hruškovica, ktorú ocenia tí konzumenti, pre ktorých má toto označenie význam. Dostupná ako 52%, najlepšie podávaná chladená na 10°C.

 
 

Prvá svetová globálna a zároveň lokálna vodka

OUR/VODKA je iná. Je to globálna vodka, vyrábaná ľuďmi v inšpiratívnych mestách po celom svete. každá má vlastný príbeh a chuť.

OUR/VODKA bola vyrobená spoločnosťou Pernod Ricard. Buduje mikrodestilérky a zhromažďuje ingrediencie pre jej výrobu tak, aby bol zachovaný predovšetkým princíp lokálneho zamerania a následnej výroby. Mikrodestilérky sú vytvorené za účelom produkcie vodky vysokej kvality, no zároveň si ponechávajú lokály charakter, aby čo najautentickejšie zachytili a spracovali atmosféru a charakter mesta, v ktorom sídlia.

Vysoko kvalitná vodka v dizajnovej fľaši s unikátnym uzáverom je vyrobená z regionálne dostupných surovín získaných z blízkeho okolia mesta, z ktorého pochádza. Je vhodná ako darček alebo originálna spomienka.

CHUŤ VODKY PREPOJENÁ S CHUŤOU MESTA. KDEKOĽVEK STE.

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.