Žufánek Borovička 0.50L

 
 
Destiláty a liehoviny > Žufánek Borovička 0.50L
 

Žufánek Borovička 0.50L

Kúpou produktu získate 13 kreditov na ďalší nákup.
Žufánek Borovička 0.50L
zväčšiť obrázok
Najlepšia cena
Kategória:Destiláty a liehoviny
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom
Kód produktu:8594053941455
Žufánek Borovička 0.50L, 45%, Česká Republika
Ušetríte: - 9 % Bežná cena: 12,42 € bez DPH
14,90 € s DPH
Vaša cena: 11,25 € bez DPH
13,50 € s DPH

Popis produktu

Obľúbený alkoholický nápoj vyrobený průtahovou destiláciou veľmi jemného liehu a plodov borievky (slovenský borievok) bez akéhokoľvek pridania cukru a aróm.

Charakteristické vlastnosti tohto lesného plodu dodávajú nápoju osviežujúce účinky a robia z neho nenahraditeľnú súčasť celej rady miešaných kokteilov ako je napríklad Bora Bora (borovička, hruškovica, tonic) a hlavne špeciálny Junipelder:

5cl Borovičku Žufánek
2cl bazového sirupu
šťava z 1/2 limetky
Premiešame, vysokú longdrink slenici dolejeme zázvorovou limonádou a pridáme 3 kolieska šalátovej uhorky.

Prvá šarža Borovičku Žufánek bola vypálená v januári 2011 a do fliaš sa dostala 14. septembra 2011.

Žufánek a synovia

Rodinná ovocinársko - včelárska farma ŽUSY s.r.o. (Žufánek a synovia) so zameraním na spracovanie ovocia, bylín a medu do formy kvalitných ovocných destilátov a likérov bola založená v roku 2000.

Pri zrode stáli manželia ing. Marcela a Josef Žufankovi a ich synovia Martin, Jozef a Jan. Spoločnosť sídli v malej obci Boršice u Blatnice blízkosti Uherského Hradiště.

Vlastné ovocné sady, ktoré obklopujú výrobný areál, sa nachádzajú v jednej z najlepších lokalít na pestovanie hlavne modrého ovocia na Morave. Z neho sa vyrába na modernom destilačnom zariadení stĺpcovou technológiou lahodne jemné ovocné pálenky s charakteristickou vôňou a chuťou, ovplyvnenú tunajšou mikroklímou a podložím na úpätí chránenej krajinnej oblasti Bielych Karpát.

Všetky produkty sú vyrobené z lokálnych surovín podľa pôvodných, osvedčených receptúr, bez použitia umelých farbív, ochucovadiel a aróm. Ovocie nesie certifikát BIO kvality.

 
 

Skvelú správu nesieme Vám!

Legendy prinášajú vianočný darček pod Váš stromček. Vyhrajte 4k televízor s uhlopriečkou 127 cm a vychutnajte si Barbakan, Kraľovsky hrad, Medovú Chilli a Lipový kvet v kruhu rodiny a známych. Na zdravie priatelia!   

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.