Žufánek Borovička 0.50L

 
 
ESHOP > Destiláty a liehoviny > Žufánek Borovička 0.50L
 

Žufánek Borovička 0.50L

Kúpou produktu získate 13 kreditov na ďalší nákup.
Žufánek Borovička 0.50L
zväčšiť obrázok
Najlepšia cena
Kategória:Destiláty a liehoviny
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom
Kód produktu:8594053941455
Žufánek Borovička 0.50L, 45%, Česká Republika
Ušetríte: - 9 % Bežná cena: 12,42 € bez DPH
14,90 € s DPH
Vaša cena: 11,25 € bez DPH
13,50 € s DPH

Popis produktu

Obľúbený alkoholický nápoj vyrobený průtahovou destiláciou veľmi jemného liehu a plodov borievky (slovenský borievok) bez akéhokoľvek pridania cukru a aróm.

Charakteristické vlastnosti tohto lesného plodu dodávajú nápoju osviežujúce účinky a robia z neho nenahraditeľnú súčasť celej rady miešaných kokteilov ako je napríklad Bora Bora (borovička, hruškovica, tonic) a hlavne špeciálny Junipelder:

5cl Borovičku Žufánek
2cl bazového sirupu
šťava z 1/2 limetky
Premiešame, vysokú longdrink slenici dolejeme zázvorovou limonádou a pridáme 3 kolieska šalátovej uhorky.

Prvá šarža Borovičku Žufánek bola vypálená v januári 2011 a do fliaš sa dostala 14. septembra 2011.

Žufánek a synovia

Rodinná ovocinársko - včelárska farma ŽUSY s.r.o. (Žufánek a synovia) so zameraním na spracovanie ovocia, bylín a medu do formy kvalitných ovocných destilátov a likérov bola založená v roku 2000.

Pri zrode stáli manželia ing. Marcela a Josef Žufankovi a ich synovia Martin, Jozef a Jan. Spoločnosť sídli v malej obci Boršice u Blatnice blízkosti Uherského Hradiště.

Vlastné ovocné sady, ktoré obklopujú výrobný areál, sa nachádzajú v jednej z najlepších lokalít na pestovanie hlavne modrého ovocia na Morave. Z neho sa vyrába na modernom destilačnom zariadení stĺpcovou technológiou lahodne jemné ovocné pálenky s charakteristickou vôňou a chuťou, ovplyvnenú tunajšou mikroklímou a podložím na úpätí chránenej krajinnej oblasti Bielych Karpát.

Všetky produkty sú vyrobené z lokálnych surovín podľa pôvodných, osvedčených receptúr, bez použitia umelých farbív, ochucovadiel a aróm. Ovocie nesie certifikát BIO kvality.

 
 

S Legendami za legendami

Už poznáte novú slovenskú edíciu Legendy Slovenska? Nie? Tak teraz máte výbornú príležitosť ochutnať! Možno práve vy sa vďaka Legendám pozriete na legendárny zápas slávneho milánskeho derby AC Miláno vs. Inter Miláno. Kúpou slovenských vodiek alebo bylinného likéru Barbakan, sa automaticky zapojíte do súťaže. Ak sa na vás šťastie usmeje urobíte si krásny výlet do Milána za Milanom Škriniarom, slovenským reprezentantom vo futbale, ktorý oblieka dres Interu Miláno. 

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.