Žufánek Marhuľovica 0.50L

 
 
Destiláty a liehoviny > Žufánek Marhuľovica 0.50L
 

Žufánek Marhuľovica 0.50L

Kúpou produktu získate 17 kreditov na ďalší nákup.
Žufánek Marhuľovica 0.50L
zväčšiť obrázok
Najlepšia cena
Kategória:Destiláty a liehoviny
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom
Kód produktu:8594053940809
Žufánek Marhuľovica 0.50L, 45%, Česká Republika
Ušetríte: - 6 % Bežná cena: 15,75 € bez DPH
18,90 € s DPH
Vaša cena: 14,75 € bez DPH
17,70 € s DPH

Popis produktu

Jemný ovocný destilát vyrobený trojnásobnou destiláciou vyzretých marhúľ. Intenzívna vôňa a plná chuť predurčuje marhuľovicu ako výborný digestív po dobrom jedle.

Ešte začiatkom júla sme netušili, či vôbec budeme nejakú marhuľovicu tento rok páliť, tak zle tento rok vyzeral. Na vine bolo (a stále je) obrovské sucho a veľký prepad ovocia. Podarilo sa ale zabezpečiť pár kíl a tohtoročné Marhuľovica nakoniec bude!

Všetka chuť a vôňa destilátu pochádza z čistých velkopavlovických marhúľ pestovaných v režime ekologického poľnohospodárstva s BIO certifikáciou, ktoré sa zbierajú vo svojej plnej zrelosti.

Odporúčaná teplota podávania a skladovania je od 9 - 16 ° C.

Na výrobu 1 litra Marhuľovica 2015 sme potrebovali 16 kg šťavnatých marhúľ.

Žufánek a synovia

Rodinná ovocinársko - včelárska farma ŽUSY s.r.o. (Žufánek a synovia) so zameraním na spracovanie ovocia, bylín a medu do formy kvalitných ovocných destilátov a likérov bola založená v roku 2000.

Pri zrode stáli manželia ing. Marcela a Josef Žufankovi a ich synovia Martin, Jozef a Jan. Spoločnosť sídli v malej obci Boršice u Blatnice blízkosti Uherského Hradiště.

Vlastné ovocné sady, ktoré obklopujú výrobný areál, sa nachádzajú v jednej z najlepších lokalít na pestovanie hlavne modrého ovocia na Morave. Z neho sa vyrába na modernom destilačnom zariadení stĺpcovou technológiou lahodne jemné ovocné pálenky s charakteristickou vôňou a chuťou, ovplyvnenú tunajšou mikroklímou a podložím na úpätí chránenej krajinnej oblasti Bielych Karpát.

Všetky produkty sú vyrobené z lokálnych surovín podľa pôvodných, osvedčených receptúr, bez použitia umelých farbív, ochucovadiel a aróm. Ovocie nesie certifikát BIO kvality.

 
 

Skvelú správu nesieme Vám!

Legendy prinášajú vianočný darček pod Váš stromček. Vyhrajte 4k televízor s uhlopriečkou 127 cm a vychutnajte si Barbakan, Kraľovsky hrad, Medovú Chilli a Lipový kvet v kruhu rodiny a známych. Na zdravie priatelia!   

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.