Tanqueray London Gin 0.70L GBX

 
 
ESHOP > Vodka a Gin > Gin > Tanqueray London Gin 0.70L GBX
 

Tanqueray London Gin 0.70L GBX

Kúpou produktu získate 18 kreditov na ďalší nákup.
Kategória:Gin
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom
Kód produktu:5000291022977
Tanqueray London Gin 0.70L GBX, 2x Fever Tree Tonic, 43.1%, Anglicko
Ušetríte: - 24 % Bežná cena: 20,75 € bez DPH
24,90 € s DPH
Vaša cena: 15,75 € bez DPH
18,90 € s DPH

Popis produktu

Balenie obsahuje Gin Tanqueray 0.70L a 2x Fever Tree Tonic

Spoločnosť založil Charles Tanqueray (1810 - 1868) v roku 1830 v Londýne. Experimentovaním s prísadami potrebných na výrobu sa mu po roku jeho snaženia podarilo konečne objaviť správnu kombináciu a to pravé vyváženie ingrediencií a výroba Tanqueray ginu mohla začať. 

Tanqueray Gin je štyrikrát destilovaný gin obohatený o tóny štyroch rôznych bylín a korenia, medzi ktoré patrí jalovec, koriander, angelika a sladkého drievka. Vyvážená a jemná chuť vzniká starostlivú výrobou v medenom destilačnom zariadení. Možno ho piť samotný, skvele sa však hodí do miešaných nápojov.

 
 

Prvá svetová globálna a zároveň lokálna vodka

OUR/VODKA je iná. Je to globálna vodka, vyrábaná ľuďmi v inšpiratívnych mestách po celom svete. každá má vlastný príbeh a chuť.

OUR/VODKA bola vyrobená spoločnosťou Pernod Ricard. Buduje mikrodestilérky a zhromažďuje ingrediencie pre jej výrobu tak, aby bol zachovaný predovšetkým princíp lokálneho zamerania a následnej výroby. Mikrodestilérky sú vytvorené za účelom produkcie vodky vysokej kvality, no zároveň si ponechávajú lokály charakter, aby čo najautentickejšie zachytili a spracovali atmosféru a charakter mesta, v ktorom sídlia.

Vysoko kvalitná vodka v dizajnovej fľaši s unikátnym uzáverom je vyrobená z regionálne dostupných surovín získaných z blízkeho okolia mesta, z ktorého pochádza. Je vhodná ako darček alebo originálna spomienka.

CHUŤ VODKY PREPOJENÁ S CHUŤOU MESTA. KDEKOĽVEK STE.

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.