A.H. Riise Platinum 0.70L GB

 
 
ESHOP > RUM A CACHACA > RUM > A.H. Riise Platinum 0.70L GB
 

A.H. Riise Platinum 0.70L GB

Kúpou produktu získate 259 kreditov na ďalší nákup.
Kategória:RUM
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom
Kód produktu:5712421014102
A.H. Riise Platinum 0.70L GB, 42%, Karibik
Ušetríte: - 13 % Bežná cena: 249,92 € bez DPH
299,90 € s DPH
Vaša cena: 216,50 € bez DPH
259,80 € s DPH

Popis produktu

A.H. Riise Platinum šarža č. 1!

Tento rum je jedinečný, nesie klasické puncované známky A.H. Riise a má aj vlastné srdce zo zlata. Tento rum je obzvlášť výnimočný, pretože existuje iba 6 000 fliaš. Akonáhle budú preč, nebude znova vytvorený. A.H. Riise Platinum sa vyrába metódou solera, v ktorého srdci sú dve zlaté várky. Prvá je 40 rokov stará, zvyšok 21 rokov. Oba sudy starli v miernej klíme Európy, čo zaručuje jemné, postupné starnutie, čo znamená, že sud nie je pod tlakom, ale môže zrýchliť svojím vlastným tempom - čo je optimálne pre vývoj chuti.
 
 

Jack Daniel’s Slovakia No.1

Tak, a je to konečne tu!

Na Slovensko dorazili fľaše Single Barrel Personal Collection s názvom „Slovakia No.1“. Jack Daniel’s Single Barrel Personal Collection je whiskey, ktorá sa vyrába rovnako ako tradičný Jack, ale v sudoch zrie o dva až tri roky dlhšie.

Celý sud sa v Lynchburgu fľaškuje a etiketuje ručne. Z jedného suda je približne 290 fliaš.
 
Čítať viac

Drsný škót je prekvapivo jemný

Spoznal som ho počas predvianočného zhonu v jednej z našich predajní. Tváril sa inak ako páni škóti vznešeného pôvodu, a možno to bola práve jeho inakosť, pre ktorú sa na nás vetrom bičovaný mračil zo spodnej police. Z police, z ktorej som, ak sa nemýlim, odporučil dumajúcim zákazníkom nanajvýš dve fľaše.

Čítať viac

Čo by ste o rume mali vedieť alebo aspoň tušiť

Rum s jeho bohatou históriou a jemným, sladkým chuťovým profilom, je jedinečný a nadčasový nápoj. A tak sme cítili potrebu povedať Vám o ňom viac. A ako to urobiť lepšie, ako Vám ponúknuť zopár menej známych faktov o tomto lahodnom alkoholickom nápoji...

Niečo z  histórie

História pravého rumu siaha až do staroveku. Archeológovia sa domnievajú, že prototyp tohto destilátu bol známy už v starej Číne a Indii. Rum aký poznáme dnes vznikol v 17. storočí, keď čierni otroci na karibských trstinových plantážach zistili, že melasu - vedľajší produkt pri výrobe cukru z cukrovej trstiny – môžu prekvasiť na alkohol.

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.