Plantation Rum Fiji 2009 0.70L GB

 
 
Rum a Cachaca > Rum > Plantation Rum Fiji 2009 0.70L GB
 

Plantation Rum Fiji 2009 0.70L GB

Kúpou produktu získate 37 kreditov na ďalší nákup.
Kategória:Rum
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom
Kód produktu:3460410530820
Plantation Rum Fiji 2009 0.70L GB, 44,8%, Fidźi
Ušetríte: - 17 % Bežná cena: 37,42 € bez DPH
44,90 € s DPH
Vaša cena: 31,20 € bez DPH
37,44 € s DPH

Popis produktu

Charakteristika

Ďalší vynikajúci rum z ročníkovej kolekcie rady Plantation. Podstupuje dvojnásobné zrenie. Najskôr zreje 7 rokov v tropickej klíme ostrova Fiji v sudoch po bourbone, neskôr sa prevezie do Francúzska do Chateau de Bonbonnet, kde sa preleje do malých Ferrand súdkov, v ktorých spočíva nasledujúce dva roky. Destilácia rumu prebieha v tradičných medených destilačných kotloch.

Vôňa a chuť

Intenzívna vôňa, na úvod sú zreteľné hrušky a ťažšie drevito olejnaté tóny. Neskôr ich vystriedajú ovocné a korenisté poznámky banánov, pekanových orechov, muškátového orieška a dubového dreva. Bohatá a zaoblená chuť s tónmi vanilky, karamelu, zázvoru a kokosa.
Záver je dlhý, bohatý na kakao, dym a bourbon.

Zloženie

Rum, destilát z cukrovej melasy

 
 
Niečo pre zdravie ? Zdravo!

Niečo pre zdravie ? Zdravo!

Pravidelné konzumovanie ovocných a zeleninových štiav bez pridaných konzervantov je jednou z najpodstatnejších vecí, ktoré môžete urobiť pre svoje zdravie.

Ovocie a zelenina, z ktorej sa vyrábajú ZDRAVO produkty, pochádza zo srbskej Vojvodiny, kde úrodná pôda, dostatok vlahy a príjemné klimatické podmienky sú dobrým základom pre produkty špičkovej kvality.  Príroda vykoná najväčšiu a najťažšiu časť práce a na nás ostáva, aby sme jej dary poctivo zabalili do fliaš a pohárov.

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.