Ron De Jeremy XO 0.05L

 
 
Rum a Cachaca > Rum > Ron De Jeremy XO 0.05L
 

Ron De Jeremy XO 0.05L

Kúpou produktu získate 4 kreditov na ďalší nákup.
Kategória:Rum
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom
Kód produktu:6430043091033
Ron De Jeremy XO 0.05L, 40%, Panama
Ušetríte: - 20 % Bežná cena: 5,10 € bez DPH
6,12 € s DPH
Vaša cena: 4,08 € bez DPH
4,90 € s DPH

Popis produktu

Charakteristika

Príjemne sladký blend prémiových rumov z Barbadosu, Jamajky, Guyany a Trinidadu, ktoré zrejú až 15 rokov v dubových sudoch pobourbone. Jeho sýta tmavá farba sa skvele doplňuje s okrúhlou komplexnou arómou s tónmi karamelizovaných orechov a korenia,dlhé a hladké zakončenie pohladí zmysly. Slovami samotného Rona Jeremyho: "zamatový a uspokojivý".

Slovo Rom španielsky znamená rum. Je veľa Ronov vo svete ale iba jeden je najväčší zo všetkých. Iba jeden je naozajstná legenda.Ron de Jeremy skladá poctu tejto legende. Na jeho tvorbe sa podieľala iná legenda Francisco "Don Pancho" Hernandez. Tejto legendesa podarilo vytvoriť unikátny rum ktorý pochádza z Panamy.

 
 

Niečo pre zdravie ? Zdravo!

Pravidelné konzumovanie ovocných a zeleninových štiav bez pridaných konzervantov je jednou z najpodstatnejších vecí, ktoré môžete urobiť pre svoje zdravie.

Ovocie a zelenina, z ktorej sa vyrábajú ZDRAVO produkty, pochádza zo srbskej Vojvodiny, kde úrodná pôda, dostatok vlahy a príjemné klimatické podmienky sú dobrým základom pre produkty špičkovej kvality.  Príroda vykoná najväčšiu a najťažšiu časť práce a na nás ostáva, aby sme jej dary poctivo zabalili do fliaš a pohárov.

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.