Ron De Jeremy XO 0.05L

 
 
ESHOP > Rum a Cachaca > Rum > Ron De Jeremy XO 0.05L
 

Ron De Jeremy XO 0.05L

Kúpou produktu získate 4 kreditov na ďalší nákup.
Kategória:Rum
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom
Kód produktu:6430043091033
Ron De Jeremy XO 0.05L, 40%, Panama
Ušetríte: - 20 % Bežná cena: 5,10 € bez DPH
6,12 € s DPH
Vaša cena: 4,08 € bez DPH
4,90 € s DPH

Popis produktu

Charakteristika

Príjemne sladký blend prémiových rumov z Barbadosu, Jamajky, Guyany a Trinidadu, ktoré zrejú až 15 rokov v dubových sudoch pobourbone. Jeho sýta tmavá farba sa skvele doplňuje s okrúhlou komplexnou arómou s tónmi karamelizovaných orechov a korenia,dlhé a hladké zakončenie pohladí zmysly. Slovami samotného Rona Jeremyho: "zamatový a uspokojivý".

Slovo Rom španielsky znamená rum. Je veľa Ronov vo svete ale iba jeden je najväčší zo všetkých. Iba jeden je naozajstná legenda.Ron de Jeremy skladá poctu tejto legende. Na jeho tvorbe sa podieľala iná legenda Francisco "Don Pancho" Hernandez. Tejto legendesa podarilo vytvoriť unikátny rum ktorý pochádza z Panamy.

 
 

S Legendami za legendami

Už poznáte novú slovenskú edíciu Legendy Slovenska? Nie? Tak teraz máte výbornú príležitosť ochutnať! Možno práve vy sa vďaka Legendám pozriete na legendárny zápas slávneho milánskeho derby AC Miláno vs. Inter Miláno. Kúpou slovenských vodiek alebo bylinného likéru Barbakan, sa automaticky zapojíte do súťaže. Ak sa na vás šťastie usmeje urobíte si krásny výlet do Milána za Milanom Škriniarom, slovenským reprezentantom vo futbale, ktorý oblieka dres Interu Miláno. 

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.