Aperol Spritz 1L, Cinzano Pro-Spritz 0.7L, Bonaqua 1.5L, 2x Originálny pohár Aperol

 
 
 

Aperol Spritz set

Kúpou produktu získate 19 kreditov na ďalší nákup.
Kategória:Súpravy a sety
Výrobca:Bottles & Co.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom
Kód produktu:SPR1
Aperol Spritz 1L, Cinzano Pro-Spritz 0.7L, Bonaqua 1.5L, 2x Originálny pohár Aperol
Ušetríte: - 10 % Bežná cena: 18,33 € bez DPH
22,00 € s DPH
Vaša cena: 16,58 € bez DPH
19,90 € s DPH

Popis produktu

Aperol je unikátny likér oranžovočervenej farby pochádza z roku 1919 zo severovýchodného Talianska, kontrétne z mesta Padova. Má bohatú a komplexnú chuť vyplývajúcu zo zmesi vysoko kvalitných bylín a koreňov. Pôvodná receptúra zostáva bezo zmeny až dodnes a je prísne stráženým tajomstvom. Aperol je hlavnou ingredienciou pre osviežujúci trendy drink Aperol Spritz.

Namiešajte si originálny recept Aperol Spritz u Vás doma. V Bottles Vám ponúkame možnosť jedinečnej kombinácie Aperolu spolu so šumivým vínom Cinzano Pro-Spritz, ktoré odporúča samotná firma Aperol. Dokonalá kombinácia talianskej horkosti sprevádzaná príjemným praskaním bubliniek Vás prenese do talianskej Padovy, kde bratia Barbieri namiešali jedinečný Aperol.

Aperol Spritz set obsahuje:

  • Aperol Spritz 1L
  • Cinzano Pro-Spritz 0.7L
  • Bonaqua sýtená 1.5L
  • 2x originálny pohár Aperol #itsaperoltime

Odporúčame pridať minimálne 4 kocky ľadu do každého pohára. Aperol Spritz sa musí piť studený, nakoľko práve nižšia teplota zabezpečí jemný prechod medzi Aperolom a Prosseccom. Ale veď čo Vám budeme písať, keď si môžete pozrieť video :) 

 

 
 

S Legendami za legendami

Už poznáte novú slovenskú edíciu Legendy Slovenska? Nie? Tak teraz máte výbornú príležitosť ochutnať! Možno práve vy sa vďaka Legendám pozriete na legendárny zápas slávneho milánskeho derby AC Miláno vs. Inter Miláno. Kúpou slovenských vodiek alebo bylinného likéru Barbakan, sa automaticky zapojíte do súťaže. Ak sa na vás šťastie usmeje urobíte si krásny výlet do Milána za Milanom Škriniarom, slovenským reprezentantom vo futbale, ktorý oblieka dres Interu Miláno. 

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.