Aperol Spritz 1L, Cinzano Pro-Spritz 0.7L, Bonaqua 1.5L, 2x Originálny pohár Aperol

 
 
 

Aperol Spritz set

Kúpou produktu získate 19 kreditov na ďalší nákup.
Kategória:Súpravy a sety
Výrobca:Bottles & Co.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom
Kód produktu:SPR1
Aperol Spritz 1L, Cinzano Pro-Spritz 0.7L, Bonaqua 1.5L, 2x Originálny pohár Aperol
Ušetríte: - 10 % Bežná cena: 18,33 € bez DPH
22,00 € s DPH
Vaša cena: 16,58 € bez DPH
19,90 € s DPH

Popis produktu

Aperol je unikátny likér oranžovočervenej farby pochádza z roku 1919 zo severovýchodného Talianska, kontrétne z mesta Padova. Má bohatú a komplexnú chuť vyplývajúcu zo zmesi vysoko kvalitných bylín a koreňov. Pôvodná receptúra zostáva bezo zmeny až dodnes a je prísne stráženým tajomstvom. Aperol je hlavnou ingredienciou pre osviežujúci trendy drink Aperol Spritz.

Namiešajte si originálny recept Aperol Spritz u Vás doma. V Bottles Vám ponúkame možnosť jedinečnej kombinácie Aperolu spolu so šumivým vínom Cinzano Pro-Spritz, ktoré odporúča samotná firma Aperol. Dokonalá kombinácia talianskej horkosti sprevádzaná príjemným praskaním bubliniek Vás prenese do talianskej Padovy, kde bratia Barbieri namiešali jedinečný Aperol.

Aperol Spritz set obsahuje:

  • Aperol Spritz 1L
  • Cinzano Pro-Spritz 0.7L
  • Bonaqua sýtená 1.5L
  • 2x originálny pohár Aperol #itsaperoltime

Odporúčame pridať minimálne 4 kocky ľadu do každého pohára. Aperol Spritz sa musí piť studený, nakoľko práve nižšia teplota zabezpečí jemný prechod medzi Aperolom a Prosseccom. Ale veď čo Vám budeme písať, keď si môžete pozrieť video :) 

 

 
 

Niečo pre zdravie ? Zdravo!

Pravidelné konzumovanie ovocných a zeleninových štiav bez pridaných konzervantov je jednou z najpodstatnejších vecí, ktoré môžete urobiť pre svoje zdravie.

Ovocie a zelenina, z ktorej sa vyrábajú ZDRAVO produkty, pochádza zo srbskej Vojvodiny, kde úrodná pôda, dostatok vlahy a príjemné klimatické podmienky sú dobrým základom pre produkty špičkovej kvality.  Príroda vykoná najväčšiu a najťažšiu časť práce a na nás ostáva, aby sme jej dary poctivo zabalili do fliaš a pohárov.

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.