Martini Fiero & Tonic Set

 
 
 

Martini Fiero & Tonic Set

Kúpou produktu získate 9 kreditov na ďalší nákup.
Kategória:Súpravy a sety
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom
Kód produktu:MAR01
Martini Fiero 0.75L, Tonic Schweppes 0.9L, 1x Pohár Martini
Ušetríte: - 24 % Bežná cena: 10,92 € bez DPH
13,10 € s DPH
Vaša cena: 8,25 € bez DPH
9,90 € s DPH

Popis produktu

Radu vermútov Martini obohatila naozaj chutná novinka. Je ňou Martini Fiero, ktoré svojou horkastou, ale pritom veľmi jemnou, ovocnou chuťou doplnilo chuťové profily ostatných vermútov v portfóliu. V Bottles sa snažíme prinášať vám tie najpohodlnejšie produkty. Nie je tomu inak ani v tomto prípade. Užite si kompletný set Martini Fiero pozostávajúci z Martini Fiero, Schweppes tonic a originálny pohár Martini. 

Martini Fiero recept je veľmi jednoduchý. Odporúčame namiešať v pomere 1 k 1. 50% Martini Fiero a 50% tonic. Podmienkou je naplniť pohár aspoň  do polovice ľadom a dozdobiť červeným pomarančom. Ak by ste chceli drink vyšperkovať do maximálnej dokonalosti, odporúčame vytlačiť dva mesiačiky limetky. Limetka dodá drinku kyslosť a vy tak pocítite na jazyku jemné šteklenie so sladším, nezameniteľným záverom.. 

MARTINI je zachytená krása v takom rozmere, v akom ju nenájdete v žiadnom inom nápoji. Skutočná talianska ikona, vytváraná počas viac ako 150 rokov obetovania, nadšenia a vášne.

 

 
 

Prvá svetová globálna a zároveň lokálna vodka

OUR/VODKA je iná. Je to globálna vodka, vyrábaná ľuďmi v inšpiratívnych mestách po celom svete. každá má vlastný príbeh a chuť.

OUR/VODKA bola vyrobená spoločnosťou Pernod Ricard. Buduje mikrodestilérky a zhromažďuje ingrediencie pre jej výrobu tak, aby bol zachovaný predovšetkým princíp lokálneho zamerania a následnej výroby. Mikrodestilérky sú vytvorené za účelom produkcie vodky vysokej kvality, no zároveň si ponechávajú lokály charakter, aby čo najautentickejšie zachytili a spracovali atmosféru a charakter mesta, v ktorom sídlia.

Vysoko kvalitná vodka v dizajnovej fľaši s unikátnym uzáverom je vyrobená z regionálne dostupných surovín získaných z blízkeho okolia mesta, z ktorého pochádza. Je vhodná ako darček alebo originálna spomienka.

CHUŤ VODKY PREPOJENÁ S CHUŤOU MESTA. KDEKOĽVEK STE.

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.