KAH Tequila Reposado 0.70L

 
 
ESHOP > TEQUILA A SOTOL > KAH Tequila Reposado 0.70L
 

KAH Tequila Reposado 0.70L

Kúpou produktu získate 53 kreditov na ďalší nákup.
Kategória:TEQUILA A SOTOL
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom
Kód produktu:081240700264
KAH Tequila Reposado 0.70L, 40%, Mexiko
Ušetríte: - 10 % Bežná cena: 49,92 € bez DPH
59,90 € s DPH
Vaša cena: 44,92 € bez DPH
53,90 € s DPH

Popis produktu

Keď strávila táto Kah Reposado Tequila 10 mesiacov vo francúzskych súdkoch Limousin, bola pripravená na fľaškovanie do krásnych fliaš v tvare lebky. Fľašu Reposado zdobí samotný El Diablo inšpirovaný oslavou Dňa mŕtvych v Peru, kde uctievajú satana tancom na ochranu bezpečnosti baníkov. Fľaškovala sa na 55%, čo je viac než pri bežnej tequile.Každá fľaška je maľovaná ručne, a teda je trochu odlišná od tej predchádzajúcej. Je spracovaná zo 100 % modrej agáve, čo zaručuje jej kvalitu a chuť. Na výber Vám ponúkame 3 druhy – Anejo, Blanco a Reposado.

Vôňa: Silné a intenzívne závany agávy, karamelu a vanilky.
Chuť: Varené sladkosti, viac žuvačkových karamelových tónov a silná agáva. Čoskoro sa k nim pridá šplechot červeného ovocia v strede.
Finiš: Silný bylinkový finiš.
Celkový dojem: Možno trochu príliš intenzívna, no znova tu máme dočinenia s El Diablom.

Zloženie
100 % modrá agáva

 
 

Drsný škót je prekvapivo jemný

Spoznal som ho počas predvianočného zhonu v jednej z našich predajní. Tváril sa inak ako páni škóti vznešeného pôvodu, a možno to bola práve jeho inakosť, pre ktorú sa na nás vetrom bičovaný mračil zo spodnej police. Z police, z ktorej som, ak sa nemýlim, odporučil dumajúcim zákazníkom nanajvýš dve fľaše.

Čítať viac

Čo by ste o rume mali vedieť alebo aspoň tušiť

Rum s jeho bohatou históriou a jemným, sladkým chuťovým profilom, je jedinečný a nadčasový nápoj. A tak sme cítili potrebu povedať Vám o ňom viac. A ako to urobiť lepšie, ako Vám ponúknuť zopár menej známych faktov o tomto lahodnom alkoholickom nápoji...

Niečo z  histórie

História pravého rumu siaha až do staroveku. Archeológovia sa domnievajú, že prototyp tohto destilátu bol známy už v starej Číne a Indii. Rum aký poznáme dnes vznikol v 17. storočí, keď čierni otroci na karibských trstinových plantážach zistili, že melasu - vedľajší produkt pri výrobe cukru z cukrovej trstiny – môžu prekvasiť na alkohol.

Čítať viac

Nehrajme sa na skrývačku! Alkohol tu bol, je a bude.

Väčšinu z nás z času na čas ovládne pocit, keď si uvedomí, že doteraz praktikované druhy socializácie mu už prestávajú stačiť a na rad prichádza alkohol, spolu s nekonečnými zásobami zábavných situácií a zážitkov. Okrem skvelého večera však vie priniesť aj menej príjemné ráno, no záleží na každom z nás, či s magickými nápojmi bude vychádzať alebo nie.

Všetci vieme, aký je nezdravý, napriek tomu je pitie na Slovensku takmer národným športom, a to nielen v sociálne nižších vrstvách. Ale nie vždy to tak platí. Možno neuveríte, ale kvalitný alkohol ako dobrá pálenka, whisky alebo gin napomáhajú ako prevencia proti demencii. Samotný alkohol obsahuje veľa minerálov a konkrétne 13 z nich sú práve tie minerály, ktoré ľudské telo potrebuje pre život.

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.