Degustácia vína 18.10.2018

 
 
ESHOP > DEGUSTUJTE S NAMI > Degustácia vína 18.10.2018
 
Vybavujeme objednávku číslo: 2018012881 Priemerný počet dní do dodania tovaru: 1,2
 
 

Degustácia vína 18.10.2018

Milí fanúšikovia vínka,

pozývame vás na degustáciu vínka, ktorá sa bude konať dňa 18.10.2018 v prevádzke Don Papa Bar na Seberíniho ulici číslo 2/A o 19:00 hod.

Degustovať sa budú vínka rodinného vinárstva Koóš, ktoré bude moderovať pán Roman Bomboš. K dispozícii bude teplé a studené občerstvenie. Degustáciu nám spríjemní živá hudba.

Degustačný poplatok je 14,90 € / osoba.

Vstupenky si môžete zakúpiť cez náš e-shop, alebo osobne v našej predajni. Počet miest je limitovaný, preto vás prosíme o potvrdenie vašej účasti mailom na info@bottles.sk. Po potvrdení účasti je možné vstupenky zaplatiť až na mieste.

Pre kúpu vstupenky cez náš e-shop kliknite na tento link.

Aké vínka sa budú degustovať?

 • Živa -  Biele, suché, 2017. „Single Vinyard“ wine. Jemné, mladistvé víno žlto-zelenej farby. Vo vôni biele kvety a citrusy. V chuti prevládajú ovocné tóny. 
 • Aletta - Biele, suché, 2017. PIWI odroda. Víno svetlo-zlatej farby. Ľahké, svieže a šťavnaté. V chuti vystupujú citrusové plody, vo vôni biele kvety a jemný muškátový tón. 
 • Vesna - Biele, Suché, 2017, „Single Vinyard“ wine. Zmes PIWI odrôd. Víno stredne sýtej zlatožltej farby. Plnej a korenistej chuti. Vo vôni sú výrazné tóny ovocia.
 • Rulandské šedé -  Biele, Suché, 2017. Víno s sýtou zlatou farbou. Vôňa je odrodová, jemná, siahajúca do tónov chlebovej kôrky, exotického korenia a hrušky. Chuť plná, štrukturovaná s dominantným tónom hrušky, jadrovníka žltého jabĺčka a pevným tanínovým záverom.
 • Rizling rýnsky - Biele, Suché, 2017. Víno sýtej zlato-žltej farby. Chuť vína je výrazne ovocná, citrusová s medovo korenistým podtónom, so sviežimi kyselinkami a dlhou dochuťou. 
 • Devana - Rosé, Suché, 2017, Víno iskrivej, malinovo ružovej farby. Intenzívna aromatika. Chuť vína je svieža, šťavnato ovocná s jemným nasladlým ríbezľovým dozvukom a so štipkou vzácneho dlhého korenia.   
 • Perún - Červené, suché, 2015, barrique, V chuti vystupuje jemná vanilka a kandizované ovocie. Vo vôni višňový kompót.

Občerstvenie:

 • Pečené rebierka
 • Kuracie krídla BBQ
 • Fajitas con polo
 • Syrový tanierik

Tešíme sa na vašu návštevu,

Tím Bottles.sk

 
 
 

Tentokrát hráme o 6L prémiovej vodky

Pred pár dňami sme vylosovali výhercu koňaku Camus 5.150, kde sme počas žrebovania zverejnili novú súťaž.

Do žrebovania o ruskú prémiovú vodku Carskaja Imperial Gold Collection 6L bude zaradená každá objednávka nad 60 € uskutočnená v termíne 1.3. - 31.5.2018.

Začiatkom júna vylosujeme nového majiteľa tejto obrovskej fľaše. Určite to opäť natočíme, a okrem výhercu zverejníme aj nasledujúcu výhru.

Vráťme sa k žrebovaniu ostatnej výhry. Stretli sme sa na centrále podvečer, aby sme vylosovali nového majiteľa v skutku exkluzívneho koňaku, a popri tom ochutnali pár kúskov, čo na nás volali z poličky...

Čítať viac

Základné fakty a rozdelenie whisk(e)y

Whisky alebo whiskey?
 • Íri a Amerečania označujú svoje produkty slovom "whiskey".
 • Škóti a zvyšok sveta používa slovo "whisky".

Samozrejme, má to svoje historické korene, ale to bude na iný článok. Ja budem pri všeobecnom pomenovaní používať slovo "whisk(e)y, čo bežne nájdene aj v iných všeobecných článkoch.

Čítať viac

Buďme otroci - Rum ako nápoj otrokov

Pôvodný nápoj otrokov, neskôr námorníkov i pirátov. Dnes ho však milujú ľudia po celom svete. V lete nás skvele osvieži v chutných drinkoch, v zime zase prehreje v čaji či grogu. Áno, reč je o rume. O nápoji, ktorý hýbe celým svetom a je známy takmer vo všetkých krajinách.

"Bez tohto lahodného destilátu by politická a kultúrna mapa sveta vyzerala úplne inak. Otázkou však ostáva, či by táto zmena bola zmenou k lepšiemu."

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.