Degustácia vína 18.10.2018

 
 
ESHOP > DEGUSTUJTE S NAMI > Degustácia vína 18.10.2018
 
Vybavujeme objednávku číslo: 2019007551 Priemerný počet dní do dodania tovaru: 1,2
 
 

Degustácia vína 18.10.2018

Milí fanúšikovia vínka,

pozývame vás na degustáciu vínka, ktorá sa bude konať dňa 18.10.2018 v prevádzke Don Papa Bar na Seberíniho ulici číslo 2/A o 19:00 hod.

Degustovať sa budú vínka rodinného vinárstva Koóš, ktoré bude moderovať pán Roman Bomboš. K dispozícii bude teplé a studené občerstvenie. Degustáciu nám spríjemní živá hudba.

Degustačný poplatok je 14,90 € / osoba.

Vstupenky si môžete zakúpiť cez náš e-shop, alebo osobne v našej predajni. Počet miest je limitovaný, preto vás prosíme o potvrdenie vašej účasti mailom na info@bottles.sk. Po potvrdení účasti je možné vstupenky zaplatiť až na mieste.

Pre kúpu vstupenky cez náš e-shop kliknite na tento link.

Aké vínka sa budú degustovať?

 • Živa -  Biele, suché, 2017. „Single Vinyard“ wine. Jemné, mladistvé víno žlto-zelenej farby. Vo vôni biele kvety a citrusy. V chuti prevládajú ovocné tóny. 
 • Aletta - Biele, suché, 2017. PIWI odroda. Víno svetlo-zlatej farby. Ľahké, svieže a šťavnaté. V chuti vystupujú citrusové plody, vo vôni biele kvety a jemný muškátový tón. 
 • Vesna - Biele, Suché, 2017, „Single Vinyard“ wine. Zmes PIWI odrôd. Víno stredne sýtej zlatožltej farby. Plnej a korenistej chuti. Vo vôni sú výrazné tóny ovocia.
 • Rulandské šedé -  Biele, Suché, 2017. Víno s sýtou zlatou farbou. Vôňa je odrodová, jemná, siahajúca do tónov chlebovej kôrky, exotického korenia a hrušky. Chuť plná, štrukturovaná s dominantným tónom hrušky, jadrovníka žltého jabĺčka a pevným tanínovým záverom.
 • Rizling rýnsky - Biele, Suché, 2017. Víno sýtej zlato-žltej farby. Chuť vína je výrazne ovocná, citrusová s medovo korenistým podtónom, so sviežimi kyselinkami a dlhou dochuťou. 
 • Devana - Rosé, Suché, 2017, Víno iskrivej, malinovo ružovej farby. Intenzívna aromatika. Chuť vína je svieža, šťavnato ovocná s jemným nasladlým ríbezľovým dozvukom a so štipkou vzácneho dlhého korenia.   
 • Perún - Červené, suché, 2015, barrique, V chuti vystupuje jemná vanilka a kandizované ovocie. Vo vôni višňový kompót.

Občerstvenie:

 • Pečené rebierka
 • Kuracie krídla BBQ
 • Fajitas con polo
 • Syrový tanierik

Tešíme sa na vašu návštevu,

Tím Bottles.sk

 
 
 

Glenfiddich 1+1 ZADARMO!


Pevne veríme, že Glenfiddich príde aj s ďaľšími experimentami. Nevieme sa dočkať...
Tak takto sme ukončili článok v našom blogu o whisky Glenfiddich IPA Experiment.

Vtedy nám ani nenapadlo, že namiesto experimentu, príde Glenfiddich s neskutočnou cenovou bombou!

Využite našu výhodnú akciu a predobjednajte si whisky Glenfiddich!

Objednávky budú hromadne rozposielané podľa poradia od 28.11.2018 .


Akcia sa vzťahuje iba na 12, 15 a 18 ročnú whisky Glenfiddich a platí len do vypredania zásob.
 
Čítať viac

Nehrajme sa na skrývačku! Alkohol tu bol, je a bude.

Väčšinu z nás z času na čas ovládne pocit, keď si uvedomí, že doteraz praktikované druhy socializácie mu už prestávajú stačiť a na rad prichádza alkohol, spolu s nekonečnými zásobami zábavných situácií a zážitkov. Okrem skvelého večera však vie priniesť aj menej príjemné ráno, no záleží na každom z nás, či s magickými nápojmi bude vychádzať alebo nie.

Všetci vieme, aký je nezdravý, napriek tomu je pitie na Slovensku takmer národným športom, a to nielen v sociálne nižších vrstvách. Ale nie vždy to tak platí. Možno neuveríte, ale kvalitný alkohol ako dobrá pálenka, whisky alebo gin napomáhajú ako prevencia proti demencii. Samotný alkohol obsahuje veľa minerálov a konkrétne 13 z nich sú práve tie minerály, ktoré ľudské telo potrebuje pre život.

Čítať viac

Whiskey Jack Daniel´s - ohnivá voda a štýl života

Legendárnu whiskey Jack Daniel´s snáď predstavovať nemusíme. Ide predsa o jednu z celosvetovo najobľúbenejších a najpredávanejších whiskey na svete. Považuje sa za ikonu medzi všetkými druhmi whiskey. Nepochybujeme o tom, že sa s jej chuťou oboznámil už každý. Ak to tak nie je, je na čase to zmeniť. 

"Iba dve veci sú najlepšie bez všetkého a jednou z nich je whiskey"

Za túto whiskey môžme ďakovať známemu Jackovi Danielovi, vlastným menom Jasper Newton Daniel, ktorý bol vychovávaný luteránskym pastorom menom Dan Call. Vlastnil pálenicu na whiskey, v ktorej sa mladý Jack naučil niečo o jej výrobe. Práve on ho naviedol na život v znamení whiskey. Jack vo svojich 13-tich rokoch dostal na výber. Buď sa stane farárom alebo bude páliť whiskey. Odpoveď určite poznáte.

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.