Degustácia vína 18.10.2018

 
 
ESHOP > DEGUSTUJTE S NAMI > Degustácia vína 18.10.2018
 
Vybavujeme objednávku číslo: 2018016242 Priemerný počet dní do dodania tovaru: 1,2
 
 

Degustácia vína 18.10.2018

Milí fanúšikovia vínka,

pozývame vás na degustáciu vínka, ktorá sa bude konať dňa 18.10.2018 v prevádzke Don Papa Bar na Seberíniho ulici číslo 2/A o 19:00 hod.

Degustovať sa budú vínka rodinného vinárstva Koóš, ktoré bude moderovať pán Roman Bomboš. K dispozícii bude teplé a studené občerstvenie. Degustáciu nám spríjemní živá hudba.

Degustačný poplatok je 14,90 € / osoba.

Vstupenky si môžete zakúpiť cez náš e-shop, alebo osobne v našej predajni. Počet miest je limitovaný, preto vás prosíme o potvrdenie vašej účasti mailom na info@bottles.sk. Po potvrdení účasti je možné vstupenky zaplatiť až na mieste.

Pre kúpu vstupenky cez náš e-shop kliknite na tento link.

Aké vínka sa budú degustovať?

 • Živa -  Biele, suché, 2017. „Single Vinyard“ wine. Jemné, mladistvé víno žlto-zelenej farby. Vo vôni biele kvety a citrusy. V chuti prevládajú ovocné tóny. 
 • Aletta - Biele, suché, 2017. PIWI odroda. Víno svetlo-zlatej farby. Ľahké, svieže a šťavnaté. V chuti vystupujú citrusové plody, vo vôni biele kvety a jemný muškátový tón. 
 • Vesna - Biele, Suché, 2017, „Single Vinyard“ wine. Zmes PIWI odrôd. Víno stredne sýtej zlatožltej farby. Plnej a korenistej chuti. Vo vôni sú výrazné tóny ovocia.
 • Rulandské šedé -  Biele, Suché, 2017. Víno s sýtou zlatou farbou. Vôňa je odrodová, jemná, siahajúca do tónov chlebovej kôrky, exotického korenia a hrušky. Chuť plná, štrukturovaná s dominantným tónom hrušky, jadrovníka žltého jabĺčka a pevným tanínovým záverom.
 • Rizling rýnsky - Biele, Suché, 2017. Víno sýtej zlato-žltej farby. Chuť vína je výrazne ovocná, citrusová s medovo korenistým podtónom, so sviežimi kyselinkami a dlhou dochuťou. 
 • Devana - Rosé, Suché, 2017, Víno iskrivej, malinovo ružovej farby. Intenzívna aromatika. Chuť vína je svieža, šťavnato ovocná s jemným nasladlým ríbezľovým dozvukom a so štipkou vzácneho dlhého korenia.   
 • Perún - Červené, suché, 2015, barrique, V chuti vystupuje jemná vanilka a kandizované ovocie. Vo vôni višňový kompót.

Občerstvenie:

 • Pečené rebierka
 • Kuracie krídla BBQ
 • Fajitas con polo
 • Syrový tanierik

Tešíme sa na vašu návštevu,

Tím Bottles.sk

 
 
 

Pracujeme na tom, aby sme nestáli na mieste.

Len pred chvíľkou sme si pripíjali na Štastný nový rok 2017, a len čo sme sa z osláv stihli poriadne vyspať, máme jeho prvú polovicu za sebou. Povedzme si teda niečo o tom, čo sa u nás za tento čas udialo...

Rok sme začali "Novoročným výpredajom", a snažili sme tak zlomiť Vaše abstinenčné záväzky. Čo sa nám úplne nepodarilo dosiahnuť začiatkom roka, dobehli sme akciou "Marcové šialenstvo", ktorá mala u Vás obrovský úspech a predajom atakovala predvianočný predaj. Následoval útok konzumom na šibačov a následne dlho pripravovaná inovácia v podobe "Garancie najnižšej ceny". Pri produktoch označených "NAJ CENA" Vám garantujeme najnižsiu cenu na slovenskom trhu. Zároveň si tieto produkty môžete jednoducho vyfiltrovať v každej kategorií, čo ste vo veľkom aj začali využívať.

Nie je to však jediná inovácia, či úplne nová fukcia, čo sme stihli na web nahodiť. Pozrime sa na niektoré aspoň v rýchlosti.

Čítať viac

Francúzske víno - Region Luberon, Ventoux a Vaucluse

V tomto článku by sme Vám chceli predstaviť zopár našich vín a ukázať dôvod, prečo sa rozhodnúť práve pre túto kúpu.

Zo začiatku by sme Vám radi predstavili oblasti, z ktorých pochádzajú tie najlepšie a najoriginálnejšie vína Francúzska. Sú to oblasti Luberon, Ventoux a Vaucluse, ktoré sa nachádzajú vo francúzskom vinárskom regióne Provence („naša provincia“). Už len ten názov Vás pohladí na duši. Provence je jedným z najatraktívnejších francúzskych regiónov, ktoré sa Vám vryje do pamäti. Je to jediná francúzska vinárska oblasť, ktorá vyvinula klasifikované hodnotenie vinohradov. Teraz už len stačí si vybrať pohárik dobrého vínka k dobrému jedlu.

Čítať viac

Slovakia No.1 alebo 294 personalizovaných fliaš

Už to bude takmer rok, čo sme sa rozhodli, že na Slovensko dugúľame vlastný sud Jack Daniels Single Barrel. A máme pre Vás super správu: 294 flias tejto slovenskej edície je pripravených.

Všetko to začalo našou túžbou zabezpečiť pre vás niečo naozaj výnimočné. Naozaj veľmi sme sa tešili, keď nám dorazili vzorky v malých fľaštičkách, a k výberu sudu sme sa postavili skutočne zodpovedne. Dvanásťčlenný tím vybral sud, ktorý sme nechali nafľašovať pod názvom Slovakia No.1.

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.