Zizak Frndžalica 1.75L

 
 
Destiláty a liehoviny > Zizak Frndžalica 1.75L
 

Zizak Frndžalica 1.75L

Kúpou produktu získate 109 kreditov na ďalší nákup.
Kategória:Destiláty a liehoviny
Výrobca:Zizak s.r.o.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom
Kód produktu:8588004396777
Zizak Frndžalica 1.75L, 63%, Slovensko
Ušetríte: - 8 % Bežná cena: 99,92 € bez DPH
119,90 € s DPH
Vaša cena: 91,58 € bez DPH
109,90 € s DPH

Popis produktu

Zizak Frndžalica v 1.75 litrovej fľaši. Vrcholom nášho žeravého umenia je ZIZAK Frndžalica. Čistý destilát z kombinácie obilných a ovocných kvasov. Receptúra je naše tajomstvo. Pri obsahu 63% alkoholu ide o jemný, lahodný nápoj s typickou chuťou a arómou.

História rodiny ZIZAK 

Meno ZIZAK pochádza zo staroslovanského slova “ZIZA”, čo znamená žeravá pahreba alebo žiara z pece. Naši predkovia prišli z mesta Split asi pred 200 rokmi. Usadili sa v krajine nekonečných bukových lesov východných Karpát. Ich novým domovom bola dedinka Bodružal, založená v roku 1658. Boli to uhliari. Zo storočných bukov pálili v žeravých pahrebách kvalitné drevené uhlie. Našli údolie medzi vysokými vrchmi, plné sliviek, hrušiek a iného ovocia. Prirodzený južanský talent a potrebné vedomosti priniesli so sebou. ZIZA – žiara na destiláciu bola v ich krvi. Vznikli prvé čisté ovocné destiláty, ktoré dnes najmladší potomkovia rodiny predstavujú svetu. Používame tie isté odrody ovocia. Absolútnu čistotu technológie. Nepoznáme chémiu, farbivá, prísady. Naše výrobky sú čisté a priezračné ako voda v potoku našich predkov pred dvesto rokmi. Chutia lepšie ako všetky iné nápoje na svete.

 
 

Niečo pre zdravie ? Zdravo!

Pravidelné konzumovanie ovocných a zeleninových štiav bez pridaných konzervantov je jednou z najpodstatnejších vecí, ktoré môžete urobiť pre svoje zdravie.

Ovocie a zelenina, z ktorej sa vyrábajú ZDRAVO produkty, pochádza zo srbskej Vojvodiny, kde úrodná pôda, dostatok vlahy a príjemné klimatické podmienky sú dobrým základom pre produkty špičkovej kvality.  Príroda vykoná najväčšiu a najťažšiu časť práce a na nás ostáva, aby sme jej dary poctivo zabalili do fliaš a pohárov.

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.