Gentleman a Rebelka

 
 
ESHOP > Gentleman a Rebelka
 
01aaaabanner-gin-fest.png
 
 

 
 
 
 

Gentleman a Rebelka

Pri objednávke MOM GIN alebo THE LONDON N. 1 dostanete aj novinku na trhu, prémiový francúzsky sirup vhodný do miešaných nápojov značky GIFFARD príchuť Jahoda 1 l.

MOM GIN

MOM je prémiový gin s veľmi jemnou chuťou, ktorá sa dosiahla štvornásobnou destiláciou v medených kotloch. Jeho charakter predurčuje 8 exotických bylín s infúziou červeného bobuľového ovocia. Najlepšie chutí vychladený v miešanom drinku s tonikom, do ktorého pridáte pár kvapiek amarena sirupu. Táto rebelka s anglickým šarmom bude hviezdou na každej párty.


THE LONDON GIN N.1

Komplexná a sofistikovaná chuť ginu pochádza z 12 starostlivo vybraných bylín a korenín, z čoho 60% tvoria borievky. Vyrába sa v malých výrobných dávkach z vysoko kvalitného anglického obilného liehu z oblasti Suffolk a Norfolk. V chuti okrem borievok nájdete sladké drievko, pomarančovú a citrónovú kôru, bergamot, mandle, škoricu, koreň angeliky i ľalie. Unikátnu bledomodrú farbu gin získava z kvetov gardénie, ktoré sa do ginu dodávajú až po destilácii. Vychutnajte si ginový príbeh o sile 47%.

GIN FEST 6.9.2018

Deň plný informácií o gine, mixológii, úspešných barmanoch a pohodovej atmosféry so skvelými drinkami.  Bratislava, Rivers Club  6.9.2018  14:00 – 24:00 hod. 

Radi by sme vás pozvali na 2. ročník festivalu o gine, venovaný nielen odbornej verejnosti, ale aj priateľom skvelých drinkov s jedinečnou chuťou. Predstavia sa produkty známe i nové. Ochutnať môžete klasické drinky, chute modernej mixológie, dozviete sa o výrobe a histórii ginu, odborníci sa s vami podelia o tajomstvá z tej „druhej“ strany baru.

Viac informacií nájdete na www.ginfest.sk

 
 
 
ginfest_letak_2018.png