Amate Tequila Anejo Agave 0.70L

 
 
ESHOP > TEQUILA A SOTOL > TEQUILA > Amate Tequila Anejo Agave 0.70L
 

Amate Tequila Anejo Agave 0.70L

Kúpou produktu získate 56 kreditov na ďalší nákup.
Kategória:TEQUILA
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom
Kód produktu:793573139313
Amate Tequila Anejo Agave, 0.70L, 40%, Mexico
Ušetríte: - 12 % Bežná cena: 54,08 € bez DPH
64,90 € s DPH
Vaša cena: 47,42 € bez DPH
56,90 € s DPH

Popis produktu

Amate Anejo - Zreje v sudoch z bieleho dubu po dobu viac ako jeden rok a vďaka tomu rezerva ponúka tú najlepšiu chuť, so zlatou farbou bohatou rovnako ako samotná chuť. Tequila Amate je najvyššia kvalita, vyrobená zo 100% čistej modréj agávy. Jedná sa o ultra-premium kvalitu. Amate má hladkú, vyváženú, autentickú chuť vo všetkých troch svojich ocenených odrôd.

 
 

Drsný škót je prekvapivo jemný

Spoznal som ho počas predvianočného zhonu v jednej z našich predajní. Tváril sa inak ako páni škóti vznešeného pôvodu, a možno to bola práve jeho inakosť, pre ktorú sa na nás vetrom bičovaný mračil zo spodnej police. Z police, z ktorej som, ak sa nemýlim, odporučil dumajúcim zákazníkom nanajvýš dve fľaše.

Čítať viac

Jack Daniel’s Slovakia No.1

Tak, a je to konečne tu!

Na Slovensko dorazili fľaše Single Barrel Personal Collection s názvom „Slovakia No.1“. Jack Daniel’s Single Barrel Personal Collection je whiskey, ktorá sa vyrába rovnako ako tradičný Jack, ale v sudoch zrie o dva až tri roky dlhšie.

Celý sud sa v Lynchburgu fľaškuje a etiketuje ručne. Z jedného suda je približne 290 fliaš.
 
Čítať viac

Pracujeme na tom, aby sme nestáli na mieste.

Len pred chvíľkou sme si pripíjali na Štastný nový rok 2017, a len čo sme sa z osláv stihli poriadne vyspať, máme jeho prvú polovicu za sebou. Povedzme si teda niečo o tom, čo sa u nás za tento čas udialo...

Rok sme začali "Novoročným výpredajom", a snažili sme tak zlomiť Vaše abstinenčné záväzky. Čo sa nám úplne nepodarilo dosiahnuť začiatkom roka, dobehli sme akciou "Marcové šialenstvo", ktorá mala u Vás obrovský úspech a predajom atakovala predvianočný predaj. Následoval útok konzumom na šibačov a následne dlho pripravovaná inovácia v podobe "Garancie najnižšej ceny". Pri produktoch označených "NAJ CENA" Vám garantujeme najnižsiu cenu na slovenskom trhu. Zároveň si tieto produkty môžete jednoducho vyfiltrovať v každej kategorií, čo ste vo veľkom aj začali využívať.

Nie je to však jediná inovácia, či úplne nová fukcia, čo sme stihli na web nahodiť. Pozrime sa na niektoré aspoň v rýchlosti.

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.