Amate Tequila Anejo Agave 0.70L

 
 
ESHOP > TEQUILA A SOTOL > TEQUILA > Amate Tequila Anejo Agave 0.70L
 

Amate Tequila Anejo Agave 0.70L

Kúpou produktu získate 56 kreditov na ďalší nákup.
Kategória:TEQUILA
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Nie je skladom
Kód produktu:793573139313
Amate Tequila Anejo Agave, 0.70L, 40%, Mexico
Ušetríte: - 12 % Bežná cena: 54,08 € bez DPH
64,90 € s DPH
Vaša cena: 47,42 € bez DPH
56,90 € s DPH

Popis produktu

Amate Anejo - Zreje v sudoch z bieleho dubu po dobu viac ako jeden rok a vďaka tomu rezerva ponúka tú najlepšiu chuť, so zlatou farbou bohatou rovnako ako samotná chuť. Tequila Amate je najvyššia kvalita, vyrobená zo 100% čistej modréj agávy. Jedná sa o ultra-premium kvalitu. Amate má hladkú, vyváženú, autentickú chuť vo všetkých troch svojich ocenených odrôd.

 
 

Základné fakty a rozdelenie whisk(e)y

Whisky alebo whiskey?
  • Íri a Amerečania označujú svoje produkty slovom "whiskey".
  • Škóti a zvyšok sveta používa slovo "whisky".

Samozrejme, má to svoje historické korene, ale to bude na iný článok. Ja budem pri všeobecnom pomenovaní používať slovo "whisk(e)y, čo bežne nájdene aj v iných všeobecných článkoch.

Čítať viac

Francúzske víno - Region Luberon, Ventoux a Vaucluse

V tomto článku by sme Vám chceli predstaviť zopár našich vín a ukázať dôvod, prečo sa rozhodnúť práve pre túto kúpu.

Zo začiatku by sme Vám radi predstavili oblasti, z ktorých pochádzajú tie najlepšie a najoriginálnejšie vína Francúzska. Sú to oblasti Luberon, Ventoux a Vaucluse, ktoré sa nachádzajú vo francúzskom vinárskom regióne Provence („naša provincia“). Už len ten názov Vás pohladí na duši. Provence je jedným z najatraktívnejších francúzskych regiónov, ktoré sa Vám vryje do pamäti. Je to jediná francúzska vinárska oblasť, ktorá vyvinula klasifikované hodnotenie vinohradov. Teraz už len stačí si vybrať pohárik dobrého vínka k dobrému jedlu.

Čítať viac

Buďme otroci - Rum ako nápoj otrokov

Pôvodný nápoj otrokov, neskôr námorníkov i pirátov. Dnes ho však milujú ľudia po celom svete. V lete nás skvele osvieži v chutných drinkoch, v zime zase prehreje v čaji či grogu. Áno, reč je o rume. O nápoji, ktorý hýbe celým svetom a je známy takmer vo všetkých krajinách.

"Bez tohto lahodného destilátu by politická a kultúrna mapa sveta vyzerala úplne inak. Otázkou však ostáva, či by táto zmena bola zmenou k lepšiemu."

Čítať viac
 
 
Máš chuť si pozrieť, čo zaujímavé sme ešte zverejnili? Pozri si všetky články v našom blogu.